Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő nem szép, akkor már a pasi meg sem akarja ismerni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez azért a nőknél is soxor így van.....


Ha borostás vagyok, le vagyok engedve, azaz petyhüdtek az izmaink, és munkás ruhában vagyunk, akkor van olyan nő aki észre sem vesz minket!

(csak akkor ha igényesen vagyunk felöltözve és ápoltak vagyunk)

Csak példákat írtam!

2011. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
A pasik esélyt sem adnak egy kevésbé szép lánynak.Amúgy meg,igen megnézem,hogy jó pasi e vagy sem,de előfordúlt már,hogy egyátalán nem volt jó pasi,de hatalmas szíve volt.Együtt voltam vele 9 hónapig,aztán másképp alakúltak a dolgok.
2011. ápr. 20. 18:20
 13/25 A kérdező kommentje:
Pl nekem a munkás cucc és a borosta kifejezetten izgató.Attól még nem azt jelenti,hogy ápolatlan vagy!Érdekes én soha nem a ruhája miatt néztem meg egy pasit!Soha nem azt néztem először,hogy milyen ruha van rajta,vagy hogy van belőve a haja.Csak ti férfiak vagytok úgy beállítva,hogy 180 cm 50 kg.Nálatok ez a nő. :( :S
2011. ápr. 20. 18:23
 14/25 anonim ***** válasza:

Emberek vagyunk mindenki más lélek , más gondolkodású!


Nőkben is van 1000 féle és férfiban is van 1000 féle gondolkodású!


Van olyan nő is aki nem adna esélyt de van aki adna mint te! És ez ugyanígy van a pasiknál is!

2011. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csak példákat írtam.....nem azt mondtam h a KIFEJEZETTEN borosta meg a munkásruha VISSZATASZÍTÓ....CSAK PÉLDÁK.
2011. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Mindegy mit írsz,nincs igazad.Vagy legfeljebb részben,mert ezek a plazacicák akiért odavagytok,igenis megfog nézni a pasiban mindent.Nekik az számít,hogy mi van rajtad,milyen kocsid van,vagány vagy e vagy van e lóvéd.Ezért törtök össze folyamatosan.Ne is vágyjatok szerelemre,mert ezek csak megtaposnak,akik meg szeretnének,le sem szarjátok!
2011. ápr. 20. 18:28
 17/25 anonim ***** válasza:
mert ez a nőknél nem pont ugyanígy van? tegyük fel, hogy van egy átlagos pasi és gy sármos jóképű pasi. az átlagos hiába lenne sokkal jobb választás -most tételezzük fel a példa kedvéért hogy az- mégis a jóképű lesz a befutó. de hát ez így működik, kár puffogni... értem, hogy kellemetlenül érint, de ez van. annyit lehet tenni ezügyben, hogy mindenki igyekszik kihozni magából a maximumot.
2011. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hát neked sincs igazad!!


Attól, hogy nem tetszel a pasiknak és nem akarnak tőled semmit, arról nem mi tehetünk!


És nem kéne minden pasit egy kalap alá venned!


Attól, hogy te a legtöbb pasinál ráb@szol attól még nem minden nő jár így mint te!

2011. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is a külsőddel van a legnagyobb probléma hanem a természeteddel és a hozzáállásoddal, meg a viselkedéseddel, és a szókincseddel!
2011. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjünk ezen, mert csak rosszabb. Mindenki másképp válogat partnert. Van aki belsőleg és van aki külsőleg, de nincs olyan hogy egyiksem. Tudom biztos fáj és rosszul esik, hogy nem jön össze, de akkor se add fel! Valaki csak lesz aki téged szeretni fog:) türelem
2011. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!