Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő nem szép, akkor már a pasi meg sem akarja ismerni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor meg menj el a vidám vasárnap c. műsorba, ott megtalálod majd a barátodat Jézust.....
2011. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem esek pofára minden pasinál,most szakítottam.4 évig voltunk együtt.Próbálok ismerkedni.Csak nem is értem a pasikat.Szexre kellenék?Nem is ismernek.Most minden pasi ilyen,vagy csak én botlok ilyenekbe??????????
2011. ápr. 20. 18:36
 23/25 szamóca. ***** válasza:

ma 18:16... jah, persze a határt nehéz meghúzni. de nem ismerhetem meg az összes feketemunkás 50éves bácsika lelkét aki rámfüttyög egy építkezésen, érted. aztán innen vannak fokozatok, persze ez csak szélsőséges példa.

de érted: mindenkinek esélyt adni túlzás. van egy szűrés az emberben, alapvetően beépítve :D ... és ennek az első lépcsőfoka a kinézet. aki azon átesik már jöhet a többi "kritérium".

a csóróság pedig egyáltalán nem volt téma, annak ehhez köze nincs.

2011. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én Férfiként azt tapasztalom, hogy sajnos azok a Nök, akik nem szépek, na ez így nem jó. Tehát akik Nekem nem szépek, például 160cm 85kg, amit nevezhetünk igencsak testesnek, bár a husi csajokra bukok ez mégis sok. Na ebben a kategóriában találkoztam elkeseredésemben rengeteg olyan Növel, akik kijelentették, hogy márpedig nekik hátrány, hogy nem barnított a böröm és nem vagyok izmos....


Számomra ez olyanszintü porig alázás, önbizalomrombolás, hogy egy átlagos Növel már nem is merek jóformán szóbaállni, mert az a beidegzödés van bennem, hogy úgysem kellek neki, ha pedig egy egyenesen jó csaj nevet rám vagy néz meg jobban a kelleténél, akkor elkezdem a hibáimat görgetni a szemem elött, mert biztos azt nézi...

2011. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: mert a férfiak a szép nőket akarják megismerni...Kivéve a csúnya férfiak akiknek nincs esélyük a szép nőknél. Bár néha ők is inkább a magányt választják mint egy csúnya nőt. Sajnos ez van. A lányoknál sokkal tágabb fogalom a szépség (ha fiút kell választaniuk )mint fordított esetben. Ezért van az, hogy előbb lesz egy csúnyább fiúnak szép barátnője mint fordított felállásban (csúnya nő+jó pasi).

23F

2011. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!