Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én haragszom a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én haragszom a páromra akkor mért ő van megsértődve és nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem akarok bele menni a részletekbe(annyit írok h.a pénzzel kapcsolatos),de a lényeg h. csinált valamit amit nem mondott el.Én ma reggel jöttem rá és nem mondott semmit,nem beszéltük meg.Csak annyit mondott h. hagyjam.Én leírtam neki h. nekem az a lényeg h. őszinte legyen és ha elmondta volna akkor nem balhéztam volna(de ezt tudja,de valahogy ritkán meri el mondani ha csinál vmi hülyeséget).Megírtam neki h. haragszom rá,de ettől még szeretem.Most nem válaszol az sms-re,lenyom telefonon.
2011. ápr. 21. 09:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Épp az h. családi,munkahelyi,haveri problémákat meg tud velem beszélni és szinte minden nap van vmi(mondjuk ez tulzás,de heti 1 biztos van) amit elpanaszol én meg végighallgatom.Lehet én várok el sokat.Bár inkább túl megbocsájtó vagyok és tudja h.én nemt udok igazán veszekedni de ha bajom van akkor igazán meg tudom neki mondani és lelkifurdalása is van,de az kb.csak addig tart, utána mint ha misem történt volna.Az a baj, h.hiába magyarázok el neki dolgokat h. ha bajom van akkor az miért van és mit kellene csinálnia és kérdezgetem,de vagy nem akar vagy fél válaszolni és megérteni.Nagyon nehéz vele beszélgetni ilyen dolgokról,mert tény h. nem vevő az ilyen problémamegoldó dolgokra.Nem akarom h. hárpiának v.ilyesminek tartson,de szerintem fontos h. meg tudjuk beszélni a porblémákat.Kár h. nem látok bele a fejébe.
2011. ápr. 21. 10:26
 12/16 anonim ***** válasza:
"családi,munkahelyi,haveri problémákat"Ebben nincs benne a párkapcsolatotok..A veled kapcsolatos problémáit nem veled beszéli meg,ez gond.
2011. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
10:20-as régen ilyen voltam,de már leperegnek a dolgok.Én már nem sértődöm meg azon ha megnéz egy lányt,akkor én megnézek kettőt.ha a külsőmre mond vmit,akkor azt próbálom poénként felfogni és visszkontrázok.Itt nem feltétlenül a sértődésen van a hangsúly,hanem azon h. miért van az ő hibázott én rákérdeztem,nem válaszolt és megharagudtam h. nem beszéli meg velem,erre ő most úgy tesz mintha én csináltam volna vmi rosszat és jelenleg fel sem veszi a telefont és semmi életjelet nem ad magáról.Amúgy tapasztalatom az h. a férfiak több dolgon sértődnek meg.a lányok csak pici,lényegtelen dolgokon,de a férfiak minden olyan dolgon amiről azt hiszik támadjuk.De itt most nem a nemek harcáról van szó,lehet lányoknál is van ilyen.Ez csak az én tapasztalatom.
2011. ápr. 21. 10:32
 14/16 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem h.miért nem velem beszéli meg.Én szivesen elmondanámés el is mondtam már pár dolgot ami engem bánt vagy zavar,de ő miért nem képes erre?Bár ritkán akar ilyenekről velem beszélni,mindig van vmi kifogás.
2011. ápr. 21. 10:34
 15/16 anonim ***** válasza:
A 9:43,10:20,10:30-as válaszokat én írtam.A 10:20-as a többi lánynak szólt,nem neked.Az,hogy miért nem beszéli meg veled,a kettőtöket érintő dolgokat,azt én innen meg nem mondom neked.Ezt kellene kipuhatolni.Több oka is van,lehet nem látja értelmét,pedig lenne..
2011. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsi,"több oka van"-helyett több oka is lehet..
2011. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!