Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Vagy inkább egyedül?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki nagyon messze lakik tőlem. Ritkán szoktunk találkozni, de az eddigi találkák jól sikerültek. Azt hiszem eléggé megszerettem már ezt a fiút. Szeretne ide jönni hogy láthasson engem, de én valamiért leblokkoltam, nem akarok beleszeretni, félek a csalódástól. A másik meg hogy annak az egy napnak fantasztikusnak kell hogy legyen, és nem szeretném azt hogyha nem sikerül jól, akkor megbánja hogy eljött... márpedig amilyen káosz van most a fejembe, nem is tudom hogy sikerülne a randi...

Szerintetek belemenjek ebbe a távkapcsolatba, vagy inkább lépjek ki amíg nem sérülök?


2011. ápr. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj egy próbát megér... én és a barátnőm is távkapcsolatban élünk de megy :) És a randin ne aggódj ... Arról meg ,hogy távol laksz és meg csalna ... hát ne gondolj rá egy távkapcsolatba fő a bizalom ! Ne parázz ::)
2011. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ..... ha szeretitek egymást minden megoldható :)

mekkora a távolság?

2011. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én távkapcsolatban élek 8 hónapja, és most, hogy eljött a tavasz, most kezd kiütközni rajtam. Mindenki kézenfogva jár az utcákon a párjával, én meg azon gondolkodom mikor találkozunk megint. Én ezzel a tapasztalattal már nem vágnék bele újra, de ha szeretitek egymást, biztosan kibírjátok. Milyen gyakran találkoznátok?
2011. ápr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!