Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okból viselkedik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból viselkedik így egy fiú?

Figyelt kérdés

Szakitottunk közös megegyezés alapján, mert neki másra van szüksége, nem kapcsolatra. Most pedig kerül. Úgy beszéltük meg az ő tanácsolásával, hogy majd megbeszéljük, hogy mik voltak a hibák, de azóta is elkerül, zavarban van, ha véletlenül találkozunk(vakarja a fejét, nem mer a szemembe nézni), ha megszólitom próbál két szóval elintézni és azt mondani, hogy neki menni kell, mert siet, dolga van... Tudja, hogy én szerettem és hogy ő csak nagyon kedvelt. Ezért nem értem, hogy miért csinálja ezt?


Engem kellett volna jobban megviseljem?


2011. ápr. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ez elég érdekes! Nme tudom hogy miért csinálhatja ezt!


Talán próbálkozz meg azzal tudom ez egy hülye cslekedett lesz de ha máshogy nem megy csak ez maradt!


Írj neki levelet msn-n face-n vagy e-mailt!

Az ugyis lefogja olvasni és ha válaszol akkor meg tudtok beszélni mindent de ha nem akkor nem érdemes tovább várni rá... Akkor hagyd a francba!


Sok sikert!


DA19

2011. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg nem lepett tul rajta es faj neki ha lat, beszeltek, stb. Minel tobbet talalkoztok annal nehezebb lesz a levalas mindkettotoknek. Ha mar lezarta magaban a dolgot valoszinuleg nem fog tovabb kerulni.
2011. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül valami olyan tényező, amit nem mondtál el? Mondjuk távolság, szülők, barátok, barátnők, bulizások stb. Ez alapján nekem csak úgy tűnhet, hogy vagy kerül, mert kínosnak érzi a helyzetet(elvégre együtt voltatok), vagy valamiért kerüli a látványodat, hogy ne okozzon önmagának fájdalmat. Az is elképzelhető, hogy megcsalt, de megbánta, és nem bírja elviselni, bár ennek kevés az esélye. Azért részletezhetnéd pontosabban, hogyan is volt, így túl sok a lehetőség.
2011. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs véletlenül valami olyan tényező, amit nem mondtál el? Mondjuk távolság, szülők, barátok, barátnők, bulizások stb. Ez alapján nekem csak úgy tűnhet, hogy vagy kerül, mert kínosnak érzi a helyzetet(elvégre együtt voltatok), vagy valamiért kerüli a látványodat, hogy ne okozzon önmagának fájdalmat. Az is elképzelhető, hogy megcsalt, de megbánta, és nem bírja elviselni, bár ennek kevés az esélye. Azért részletezhetnéd pontosabban, hogyan is volt, így túl sok a lehetőség.



Se távolság, se szülők nem akadályoztak. Voltak irigyeink.

Neki volt egy 11 hónapos kapcsolata, amely szerintem még most is kihathat az életére. Amikor találkozott ezzel a barátnőjével a szakitás után fél évre rá, eléggé felkavarta.


Volt egy hét hogy távolabb voltunk egymástól és akkor egyszer csak azt mondta, hogy össze van kavarodva nem tudja, mit akar. Amikor megkérdeztem, hogy szeret-e, azt mondta, hogy összezavarodott és nem a volt barátnője miatt, hanem nem igy képzelte el és hogy ő nagyon kedvel, de semmi más...rendben elfogadtam...közös megegyezés alapján így vége is lett és most nem értem a viselkedését...

2011. ápr. 28. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű a helyzet... Az a baj, hogy mi itt sose fogunk tudni erre válaszolni, így csak a személyes elképzelésemet tudom mondani neked: Szerintem már az előtt az egy hét előtt is bizonytalan volt az érzelmeiben, csak ezt nem mutatta ki. Az ismét jó kérdés, hogy miért...számtalan oka lehet. Az egy hét alatt pedig történt valami, mondjuk egy megcsalás, vagy a hiányod ráébresztette, hogy nem kötődik annyira hozzád.

Próbálj meg vele beszélni: Ha a beszélgetés alkalmával teljesen el van kenődve, vagy rossz a közérzete, akkor bűntudatot érez valami miatt. Ha nem, vagy legalábbis tényleg boldogabbnak tűnik, akkor csak végett akart vetni a dolognak mert nem igazán kötődött hozzád. Kínosnak találja a társaságod, mert te szeretted, de ő csak kedvelt, és ugye az eléggé furcsa egy embernek, ha olyannal beszél, aki közben szereti, de ő nem érez komolyat.

2011. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!