Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szexuálisan vonzódik egy nő felé nagyon nagyon, úgy, hogy féltékenykedik is néha, akkor lehet szerelem a részéről, kialakulhat így?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha már féltékenykedik az már érzelmet is tükröz, tehát igen.
2008. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a féltékenység érzelmet is tükröz, nemcsak szexuális vonzódást. De ügyelj rá, hogy ne csak a tested miatt legyen veled. Ha te sem csak azt akarod.
2008. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem is annyira szexuálisan vonzodok a páromhoz, mikor hiányzik, nem a szexre gondolok, hanem a személyére. De féltékeny vagyok rá. Még ha társaságba megyunk is, rosszul érzem magam, ha ránéz valakire. Nos, ez féltékenysék s szerelem. A te esetedben a féltékenység lehet birtoklási vágy is, de persze szerelem is. Szerintem beszélétek meg egymás közt s ez a legtisztább.
2008. febr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is lehet szerelem, bár a féltékenység nem egyértelműen annak a jele. Lehet birtoklási vágy is vagy az, hogy nyeregben érezze magát. Attól függ hogyan nyilvánul meg. Én már találkoztam olyan pasival, aki vonzódott hozzám szexuálisan, de azt vallotta, hogy sosem féltékeny típus. Azonban apró megjegyzések utaltak erre. Tudjátok amolyan kis humoros megjegyzésekkel elütve a dolog. És hogy ez takar-e érzelmet is? Háát, szerintem ezt a pasik sem vallják be maguknak. De úgy gondolom igen. Igazából a megérzésekre kell hagyatkozni és arra, hogyan viselkedik intim helyzetben :)) hogyan néz rád. Mert ami a szájukon jön ki nem feltétlen igaz (ki nem ijed meg az érzelmektől)
2008. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A féltékenység nem kifejezetten a szerelem jele. Inkább a birtoklási vágyé. Mondjuk úgy 10:1 arányban, az utóbbi javára.
2008. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!