Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, hogy teljesen összezavarodtam?

Figyelt kérdés

érdekes helyzetben vagyok, van barátom hivatalosan 1 hónapja, azonban már 3 hónapja olyan mintha együtt lennénk. DE! az első 2 hónapban neki volt barátnője és csak ígérgette nekem, hogy szakítani fog vele, erre 2 hónapot kellett várnom. ecsetelte, hogy eddig minden barátnőjét megcsalta...messze lakik tőlem, egy suliba járunk. és mindezek mellett féltékeny, pedig ő egy köpésre lakik az exétől és találkozni is szoktak.


erre most! jött egy másik srác. aki nagyon aranyos, kedves, tetszik is és megmozgat bennem valamit. sokszor elmondta, hogy ő tudna engem nagyon szeretni, és nem illek össze a mostani párommal, mert ő nem szeret engem. ebben az a fura, hogy a párom kimondja a szeretlek szót, viszont nem érzem, hogy szerelmes lenne és ez valahogy engem is visszahúz...mit tegyek?


2011. máj. 20. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dönts.
2011. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, én azzal az első, csalfa sráccal, akit amúgy nem is szeretsz, nem nagyon tartanám a kapcsolatot. De te tudod. Én a másodikat választanám.
2011. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

első: ha ez ilyen egyszerű lenne

második: nem mondtam, hogy nem szeretem. csak nem érzem, hogy szerelmes lennék. szeretet és szerelem két külön dolog

2011. máj. 20. 17:19
 4/11 A kérdező kommentje:
és többen mondták, hogy nem illik hozzám, mert visszahúz
2011. máj. 20. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló helyzetben voltam én is anno. És éppen ezért javasolnám a második fiút. Lehet a mostani ismerkedik már valakivel a hátad mögött, és hirtelen bejelenti: vége. Ha nem is vagy szerelmes, a mostanival szakíts, nem lesz jó vége, ha vele maradsz! A szerelem pedig idővel kialakul, ha a második, külsőre-belsőre bejön, akkor ismerkedj inkább jobban meg vele

2011. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az első fiú olyan szempontból is fura, hogy tehát hogy mondjam...nem vagyok rá büszke, de 1 éjszakásnak indult. aztán több lett belőle. csak nem tudom, hogy bízhatok e benne :/ +izgalmak: mivel mind3an egy suliba járunk és egy kollégiumban is lakunk, félő, hogy érdekes következményei lesznek így mindennek
2011. máj. 20. 17:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én eleve nem jönnék össze olyannal, aki azt meséli nekem, hogy minden barátnőjét megcsalja...
2011. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen, ez így igaz. de ilyenkor mit csináljak?? hogy mondjak el neki, hogy mit szeretnék? mert attól félek, hogy a másik srác nem fog várni annyira, ami jogos is. ja, ráadásul holnap együtt bulizunk a második fiúval...
2011. máj. 20. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, csak az én barátom megnehezíti a helyzetet, mert ő szeret engem és nagyon rendes. De a te helyedben nem is gondolkodnék, alap, hogy a második srácot választanám az alapján, amit leírtál.
2011. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:/ nehéz tényleg, mert féltékenykedik is az első fiú és nem tudom hogy mondjam meg hogy mi a helyzet...
2011. máj. 20. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!