Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (vagy akinek van hasonló tapasztalata. )! Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Ha van 1 srác aki odáig van értetek,bármit megtenne nektek,de ti nem akartok tőle semmit,meg alacsonyabb is mint ti,és egyébként sem túl határozott,meg is beszélitek a dolgot,és barátok maradtok.De mondjuk 1 nyári szünet alatt teljesen megváltozik,magabiztos lesz és meg is nő,magasra,meg nem is nyomul rátok,akkor adnátok neki 1 esélyt?életkort is kérek.
2011. ápr. 28. 22:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen,én vagyok a pasi,és a magasságot hozta fel egyik példának...a nem nyomulást meg úgy értettem hogy már nem csak ti számítotok neki,mással is jól elvan és nem keres folyton,mert sztem ezzel rontottam el.

De azért köszi a válaszokat.

2011. ápr. 29. 09:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jó hapsi lett, lehet h ő nem adja meg neked az esélyt 22l

Ha mégis megadja, hajrááá

2011. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!