Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen érdektelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen érdektelen az emberek számára?

Figyelt kérdés

Sose volt párkapcsolatom. 20 éves lány vagyok.

Két srácnál próbálkoztam elküldtek, bár tudom nem jó helyen keresgéltem, nem voltak hozzámvalók.

Két sráccal lehetett volna valamiféle kapcsolatom, de nem tetszettek. Mondhatja bárki, hogy válogatok, de nem 10-20 pasit küldtem el, hanem össz-vissz 2-t.

Nincs semmi gond a külsőmmel, nincs túlzott önbizalmam, de tudom, hogy a külsőmmel semmi baj nincs, se alkatilag, se arcra. Egyszer voltam bulizni, akkor próbálkoztak hátulról tapizni stb. de én ebből nem kérek, ahogy elforgultam már más lányokon logtak...nekem komoly kapcsolat kéne, de azt meg csak azzal tudnám elképzelni akire, ha ránézek vonzónak találom, mert, ha nincs vonzalom, akkor nem lehet szerelem sem. De amúgy nem csak a szerelemben, hanem emberi kapcsolatokban is ez van, bekerültem egy társaságba, elfogadtak de úgy veszem észre tök mindegy ott vagyok-e vagy sem, akik újak jöttek, ők is,-és lehet ez most gyerekesen hangzik-, de mindenkit bejelöltek fb-on, csak engem nem, mintha én nem is léteznék. Mindenkivel kedves vagyok, sokat mosolygok, próbálok beszélgetni, de kicsit már unom, hogy mindig csak én kezdeményezek beszélgetést, ha én nem szólok olyan mintha levegő lennék mások számára. Miután nem tudok összebarátkozni új emberekkel (tényleg nem tudom miért, de bizonyára bennem van a hiba) nem hívnak sehova sem, én már hívtam lányt is, fiút is, de egyik sem jött, akkor, hogy barátkozzak, hogy találjak pasit magamnak.....


2011. ápr. 30. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom öntelt, dagadt bunkó, nagyképű, vagy ezek együtt
2011. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elég csendes vagyok, de persze nyitok mindenki felé, beszélgetek, kezdeményezek, csak egy idő után már ráun az ember az örökös kezdeményezésre, öntelt semmiképp sem, vékony, elég törékeny alkatú lány vagyok, szóval nem értem mért írtál ilyet...:/
2011. ápr. 30. 14:04
 3/12 charlos0813 ***** válasza:

Nem azért, de sztem benned lehet a hiba, nem mindig az a célravezető, ha csak kedves vagy meg stb

Legyél "partiarc"

A poárkapcsolatra meg sztem internetes társkeresőn probálkjozz!

2011. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha gondolod irj privit :P azt nem igerem , hogy a pasid leszek mivel romaniabol vagyok es te tobb mint valoszinubb magyarorszagbol :) de szivesen beszelgetnek veled :)

velem is nagyabol hasonlo a helyzet( persz en lany keresek nem pasit :) ) az elso bunko valaszoloval pedig ne foglalkozz ;)

2011. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 charlos0813 ***** válasza:

utóirat: a csendesség nem "menő" mondj érdekes és vicces dolgokat legyél határozott, és magabiztos.

Légy mindig ápolt, és öltözködj trendin (inkább vegyél egy jó holmit mint 3 rosszat)

2011. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell partiacnak nagy menonek lenni :)

mert pl en meg jo nehany hasonlo ertettekkel rendelkezo srac pont az olyan lanyokat keresi mint te :)

csak nagyon nehez ratok talalni :)

2011. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt szerencséd. A legfontosabb, hogy ne add fel. Sőt, legyen több önbizalmad. Próbálkozz uj társaságokat keresni. Valamilyen klub vagy ilyesmi. Talán próbálj meg kacérabb, kicsit kihívóbb lenni, de ne vidd túlzásba.
2011. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél az alapján, amit írtál, de én nem jönnék be neked, mert csúnya vagyok.
2011. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azok alapján,amit leírtál normális, jó tulajdonságokkal rendelkező embernek tűnsz. (pl. én is szívesen megismernélek.)
2011. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csendesség nem menő. Aztán ki dönti el mi a menő? A tv vagy az újságíró? Az agyam eldurran ezektől a menő így meg úgy meghatározásoktól. Ki nem sz@rja le mi a menő. A személyiség nem trendiség kérdése. Kezeket ki a biliből és ébresztő végre!
2011. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!