Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy huszonéves fiú miért ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves fiú miért ne járhatna egy fiatal tinilánnyal?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a felháborodásokat, hogy a fiú keressen korban hozzá illőt. De mi van, ha tényleg a 13-16 korosztály tetszik? Egyrészt a vonzalom nem döntés kérdése, másrészt nem tehetek róla, hogy korábban születtem.


23 éves vagyok, és nem volt még barátnőm, mert eddig nem nagyon érdekelt. Most akkor örökre mondjak le a tizenéves élményekről, pusztán a korom miatt?


Az az érzésem, hogy a huszonéves lányok csak szimplán irigyek, hogy vonzóbbnak találjuk a náluk fiatalabb lányokat.


2011. máj. 4. 07:32
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
91%

Szerintem, nyugodtan járhatsz egy tini lánnyal.

Huszonéves, 23 éves fiúként.

Én is ilyen voltam huszonévesen. Most 36 vagyok. Csak nem találtam megfelelő tini lányt magamnak, pedig kerestem... ők még általában elég fejletlenek, éretlenek szellemileg, néha lelkileg is... és ilyennel járni unalmas, vagy rossz.

Ja és én se érzem még most se öregebbnek magam, mint egy 16-18 éves!!! Én nem romlottam meg, vagy öregedtem meg, vagy "szomorodtam meg".. Az átlag 36 éveseknél fiatalabbnak tűnök, fiatalosabb is vagyok.

Én is szívesen járnék tini lánnyal.

Úgy van, ahogy mondod, kedves kérdező: ha 13 évessel jársz, akkor még 1 évig ne legyen szex közöttetek, 14 éves kortól már azt is lehet. Persze hogy eddig is meg voltál szex nélkül.. meg lehet lenni anélkül!


De ha találsz valakit aki jó és 15-16-17-18 éves: az még jobb!

Én is ugyanígy érzek. + mostanában már sajnos nagyon ilyen világ van. Nem azért mert ez valami "divat", vagy ezt tanácsolják, vagy támogatják.....de akkor is.

Én megértelek.

Én is tinit keresek. Remélem, bejövök valamelyiknek. (Akivel nekem is jóó!!)Ha nem, akkor sajnos egyedül, magányosan, stb. kell lennem.

Szeretnék valakit, aki őszintén tetszik nekem, megbecsülöm, szeretem, értékelem, meg minden. :)

Egyedül ugye elég rossz. Ráadásul azt mondta rám egy 20-on éves lány(nő) hogy lúzer vagyok... hogy miért nem érdekelnek a nők, miért nem kellek neki, stb.

Nagyon nehéz találni, és az egyre fiatalabbak közt kell keresgélni.

Egyszer már majdnem találtam egy 14 éves lányt, de egyrészt nem annyira tetszett, másrészt meg már/még ő sem volt elég jó. Legalábbis nekem. Szét is váltunk, bár sose találkoztunk, csak leveleztünk neten. Azt írta: "Hát, akkor további jó keresgélést kívánok neked", és szakítottunk. Én is úgy gondoltam, hogy majd talál ő valakit aki neki jó lesz, 16-17 éves korában(ő is ezt írta, hogy ezt szeretné), úgyhogy, hagytam őt elmenni, ill. "leszálltam róla", békénhagytam. Szóval elváltunk teljesen és végleg és most már nem is tartjuk a kapcsolatot egymással.


Nem kell pánikba esni és nem kell feladni és nem kell belenyugodni abba, hogy most már egyedül marad az ember.


Nekem 16-22 éves koromban sem önhibámból nem volt barátnőm. Pedig tudtam volna, bírtam is volna, nem nehéz az... :) szerettem is a lányokat, nagyon. Aztán, mégsem volt/lett senkim. Valahogy mégiscsak bonyolult igazi, megfelelő barátnőt találni...--mégha egy lánnyal lenni nem is nehéz, természetesen.. :))

De ez a "pedofil" meg "csak szexre kellesz" meg "a fiúk csak azt akarják" duma ez nagy hülyeség, szerintem. Az emberi élet tartalmasabb-nem csak a szex, szexelés van benne és nem csak a szexualitásról szól.

Egy tartós, hosszútávú, élvezetes, örömteli és kellemes kapcsolatot kell keresni, még ha ez nehéz is a mai világban! Ezt keresek én is. :)

2012. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
8%
"gyerekes viselkedésük, kedvességük, érdeklődésük is" ez beteges
2012. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8%
"Egyébként meg nem érzem magam felnőttebbnek, mint mondjuk 16 éves koromban." ez tök ciki
2012. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
9%

Ez sajnálatos dolog..

Ugyan kérlek titeket.. Még is mit vártok huszon évesen egy tizen évestől... ??? ez undorító...

és én meg vettem az efféle dolgokat...

én esetemben egy barátomnak (úgy mondva szerelememnek aki 15 éves )van egy 25 éves csávója) ami kiderült h rendszeresen közösülnek


UNDORÍTÓ ÉN AZ ILYEN EMBERNEK EL VÁGNÁM A TORKÁT!!


10 év kor különbség..

Kérdem én hová lesz a a világ.. az ilyen emberek nem normálisak...

aki huszon éves az keressen magához huszon évest és ne 14-15-16-17 évesekell kezdjen ki az ilyen embereknek élniük se szabadna..

2013. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok én 18 éves vagyok :D de soha nem kezdenék ki nálam öregebbel akaár csak 1 évvel öregesws akkor se és sosem kezdenék ki olyanakaki nálam 4 évvel vagy többel fiatalabb
2013. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
11%
FELHÁBORÍTÓ!!! ÉS EGYBEN VISSZA TASZÍTÓ EZ A FAJTA VONZALOM..
2013. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem a büntető jogot kell nézni, hanem, hogy lelkileg még gyerek a legtöbb 16 év alatti, emiatt sok sérülést okozhatsz neki, amit az életben nem hever ki, másrészt, meg fejletlen marad a személyiséged és éretlen, ha gyerekekkel kezdesz ki.
2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
az teljesen normális ha egy mondjuk 22-23 éves srác egy 16-18 éves lánnyal kavar, inkább velük próbálkozz, a 13-14-15 stb tényleg már túl fiatal, hidd el nem csak neki de neked sem lenne jó, viszont a problémádra megoldás lehet, ha összejössz egy mondjuk 17 éves lánnyal, és akivel ha szeretitek egymást, akkor ki a frászt érdekel a sok hülye ítélkező majom, nincs igazam? :) hajrá... éld boldogan az életet!
2013. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!