Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom féltékeny ha fiúkkal lógok, de nekem sok fiú barátom van?

Figyelt kérdés

tehát az van,hogy már akkor féltékeny ha egy fiúval beszélek és ki van akadva. de nekem sok fiú barátom van. elmondtam neki hogy én őt szeretem,és ha beszélek egy fiúval az nem azt jelenti h akarok tőle vmit. már lassan azt akarja,hogy válasszak: ő,vagy a fiú haverok.. mit csináljak? szeretem és nem akarom elveszíteni,és azt mondta,hogy ő sem engem..

15l


2011. máj. 7. 21:26
 1/2 napietus ***** válasza:
mondd meg neki, ha nem szedi össze magát, akkor fájó szívvel bár, de elköszöntök egymástól. és ha továbbra is ezt csinálja, tényleg lapát.
2011. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szeret, nem állít ilyen választás elé. Szerintem csak birtokolni akar. Önértékelési problémái vannak és nem hiszi, hogy meg tud tartani ezért féltékeny.


"remélem, hogy hozzám hű leszel

és nem beszélgetsz most már senkivel"

2011. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!