Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zozo21 kérdése:

Elveszítettem egy olyan embert akit rettentően szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy utálatos alak voltam vele, mert megcsaltam. Az előzőhöz aki előtte volt rettentően hűséges voltam. De vele szembe már nem voltam az.2 évig voltunk együtt. Ha bármi baj volt mellette álltam. Volt egy két problémája az alkohollal is, de akkor se hagytam magára. Ilyenkor mindig én sérültem meg. Úgy fizikailag, úgy lelkileg. Rettentően megbántam amit tettem és vissza szeretném kapni. De ő most bulizni szeretne és nem akar vissza jönni hozzám. Azt mondta, hogy véghez akar vinni vmit ( lefeküdni egy olyan pasival akit én is ismerek). Utána esetleg visszajön. Rettentően szenvedek és nem tudom magam túltenni a szakításunkon. Habár én vetettem neki véget. Egyszerűen ő jár a fejem mindennap és nem tudok enni. Lassan 1 hónapja vége. Nem tudok nélküle élni. Mit tegyek?

Azt mondtam magamnak, hogy mostantól erős leszek, annak ellenére, hogy egyes egyedül vagyok és sírok. Azt mondtam magamnak, hogy mostantól boldog leszek és nem aggódok, annak ellenére, hogy akit szerettem, elvette minden boldogságom. Azt mondtam magamnak, hogy mostantól senki miatt nem esek megint pofára, annak ellenére, hogy titokban most is szeretek valakit. Azt mondtam magamnak, hogy mostantól megpróbálok túllépni azon a valakin, annak ellenére, hogy most is sírok, miközben gépelem mindezt és arról a valakiről álmodozom. Nehéz azt tettetni, hogy boldog vagy, nehéz nem próbálkozni, és nem szeretni azt a valakit. Nehéz továbblépni, mikor úgy érzed, egyes egyedül vagy.


2011. máj. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól panaszkodd ki magadat /most is azt teszed-ez helyes/.De ne tartson ez örökké. Kettőn állt a vásár. Vedd tudomásul, hogy vége. Menj emberek közé és keress új társat, és azt, már ne csald meg.
2011. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-1 az állás.Te megcsaltad,ő meg le akar feküdni egy olyan sráccal,akit ismersz,pláne még el is mondta ezt neked.Hát mindkettőtöknek gratulálok.

Ha van benned még némi büszkeség,akkor soha többé nem fogod őt keresni,és majd valahogy elfelejted.Ha minden hibája ellenére,mégis őt akarod,akkor viszont számíthatsz arra,hogy ha hiányérzeted is lesz bármivel kapcsolatban,neked le kell nyelned a problémákat,alkalmazkodnod és talán úgy élni mellette,hogy elfogadsz olyat is,ami megalázó....25N

2011. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
isstenem... tehát a csaj leakar valakivel feküdni, utána talán visszamegy hozzá.d Hát akkor várd ki azt és ha azután is tudsz vele lenni akkor legyél vele. Persze lehet hogy ezzel csak ámít, hogy hagyd békén. Én azért még küzdenék. (bár nem tudom megéri-e ez a lány) Szóval ne mutasd hoyg anniyra összevagy törve, ne könyörögj, csak próbáld vele úgy tartani a kapcsolatot mint egy jó baráttal... Bár ezek nem is tudom mennyire hasznos tanácsok. Lehet inkább elkéne felejtened és neked is bulizni...
2011. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a lány nekem mindent megér! Rettentően szeretem! Vele akarom leélni az életem!
2011. máj. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!