Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy érzem elveszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem elveszítettem a női tartásom.

Figyelt kérdés

Van egy srác ,akit egy buliban ismertem meg,részeg volt meg minden. aztán beszélgettünk,amikor józan volt és úgy nézett ki hogy lesz belőle valami.de aztán megbántott és töröltem minden honnan,aztán felhívott telefonon egy héttel később, de rám is csapta. utána elkezdtem én keresni.aztán megint leszartuk egymást. ma meg valamiért felhívtam,de nem szóltam bele a telefonba. és fogalmam sincs hogy mért viselkedek így mert nem szoktam ilyen baromságokat csinálni.most valahogy úgy érzem hogy semmi tartás nincs benne,hiszen egy fiú után futok,aki még egy nagy paraszt is...mit tegyek?


16/L


2011. jún. 11. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ne fuss utána. Ne is hívogasd, töröld ki a számát a telefonodból.
2011. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szüntesd meg a kapcsolatot úgy ahogy van. Már csak mélyebbre tudod ásni magad innen. Hidd el, lehet hogy most nem tartod jó ötletlen, de hosszútávon nem éri meg.
2011. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!