Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindent próbálsz megadni a kedvesednek, és ő is viszont szeret, mégis rettentően megbánt?

Figyelt kérdés

Főleg a férfiak ilyenek, bár bizonyos nőket sem kell félteni.

A rettentően megbánt kifejezésem sok mindent takarhat. Azért persze nem megcsalást. Bár azt sem értem...


2011. júl. 31. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem akart megbántani csak nem szeret bocsánatot kérni! Hidd el nagyon szégyenli magát de ő erősnek akar látszani! Hogy a férfi jelleme ne vesszen el! Vagy nem érzi azt hogy szereted és szeretné hogy azt mond neki: Én szeretlek te miért vagy ilyen velem? Próbáld ki!
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek az emberek. De véleményem szerint a nők sokkal köcsögebbek. Ugyanis én is nő vagyok, és nem egy férfivel tettem ezt. Mostmár benőtt a fejem lágya, de sajnos sokan vannak úgy vele, hogy: " Hmm..Mindent megad nekem a párom.. Nekem semmit sem kell akkor tennem a kapcsolat érdekében. :) Akkor lazítok. " Vagy rosszabbik esetben ki használja kedvességet. :/ 18/L
2011. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent megadsz neki, akkor:

- első időben ez jól esik neki és viszonozza

- 1-2 év múlva már nem viszonozza, de örül neki

- majd évek múltán már elvárja és ha nem kapja meg hisztizni fog

2011. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14:46. Egyet értek veled.
2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:46


Ó menj a fenébe, mindig is tudtam, hogy így megy ez, de féltem belátni. Most már legalább elhiszem :)

2011. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 napietus ***** válasza:
figyelj mindent megadni a gyerekednek és a családodnak kell. pasinak/nőnek főleg eleinte nem. az elég nagy hiba. más, amikor már házastárs, tehát a család része. nálunk is így volt, sokkal kevésbé "kényesztettük el" egymást az együtt járás alatt, mint mióta házasok vagyunk. fordítva szokott sok helyen lenni, abbóól vannak a gondok (lásd a Te eseted, bár nem tudom, pontosan mi történt).
2011. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Én is voltam már így, hogy az ex barátnőm mindent megtett volna értem, küzdött, de engem már nem érdekelt. Sajnos nem tudom miért volt ez, nem is mondanám, hogy megbántam, mert akkor már nem szerettem. Kifejezetten aláztam, mert nagy volt a feneke, buta volt, nem volt házias egyáltalán. Időben itt kellett volna hagyni, nem megvárni, míg ezt kihozza belőlem.

Az vallom, hogy akivel ezt meg lehet tenni, az megérdemli, később én is kerültem egy ilyen helyzetbe, amikor egy lány kihasznált és kidobott, de akkor rögtön otthagytam, nem ragaszkodtam hozzá.

2011. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16.45!


Érdekes amit leírtál.

Lehet hogy én is hasonló cipőbe járok.


Leírnád hogy mi történt?

Hogy hogy csak később vetted azt észre hogy a lány buta,ez érdekes?!Vagy addig annyira szerelmes voltál belé hogy a hibáit nem vetted észre?

Addig hogy-hogy nem zavart a nagy fene?


Köszi a választ

2011. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14.46-os vok


Kedves...

15.23-as. :)


Elárulom, hogy sokszor a nők is ilyenek.....

Ergo ez fordítva is igaz.


Persze akadnak nők és férfiak is akik nem ilyenek....

2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!