Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Szerintetek velem van a probléma?

Figyelt kérdés
Az van, hogy akárhányszor megismerkedek egy normális lánnyal és kölcsönös a szimpátia, valahogy sosem jön össze, és mindig ugyan az lesz a vége: "nem tudom mit akarok most"(vagy valami hasonló szöveg). Ez már számtalanszor előfordult és valahogy sosem jön össze a dolog, pedig csak végre egy értelmes lányt szeretnék találni, de kezdem azt hinni, hogy velem van valami baj. Csúnyának nem mondanám magam, állítólag "helyes" vagyok, sportolok is, egyetemre járok, lehet velem beszélgetni nagyjából bármiről, és még csak veszekedni, vagy megsértődni sem szoktam. Mert mint mondtam akármit meg lehet velem beszélni, ráadásul őszintének is tartom magam. Viszont mindezek ellenére még is egymás után ba.znak át a leányok. Most akkor wtf.? 21/f
2011. máj. 9. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor wtf, hány éves nőknél kezdeményezel?
2011. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18-22
2011. máj. 9. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kb. ez a pobléma szerintem. Tedd feljebb a mércét 5 évvel, és több esélyed lesz.
2011. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt mondták már többen is:) de én valahogy nem igazán érdeklődök az idősebb csajok iránt. Meg valami oka csak van annak amit írtam, mert nem hinném hogy mindenkivel baj van csak velem nem :D
2011. máj. 9. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
esetleg valami más ötlet/vélemény/tipp?
2011. máj. 9. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!