Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghalok! Megöl ez borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalok! Megöl ez borzasztó a fájdalom! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Két és fél éve jártunk. Nem volt felhőtlen kapcsolat, de szeretem. Múlhét előtti hétfőn szakított velem (kiderült meg is csalt), de mivel szeretem kibékültünk másnap végülis akkor már ő könyörgött nekem, hogy béküljek ki vele. Az unokatesóm miatt hagyott ugye ott. Úgy éreztem mindkettőjüket elvesztettem. De azt hittem jóra fordulnak a dolgok. De nem! Multhét szerdán ismét kidobott és megint szerelmet vallott az unokatesómnak. De azt mondta nincsenek együtt. Történt sokminden, de mégis megint ki akart velem békülni, de ugye én már akkorát csalódtam hogy nem tudtam azt mondani hogy béküljünk ki. Inkább azt mondtam nemtudom nagyon rosszul érzem magam. Tegnap együtt látták őket és az unokahugom mindenkinek azt mondja, hogy együttvannak. Nem tudom mi tévő legyek. Megöl ez a fájdalom:( nem maradt senkim és mégsem hagyhatom hogy együttlegyenek.... Kérlek segítsetek tanácsokkal vagy tapasztalattal vagy nem tudom, de kikészültem teljesen:((
2011. máj. 10. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem akar senki bántani, de ez minimum a 4. kérdés, amit ezzel kapcsolatban felteszel. :/ Lépj túl rajta,mi nem fogjuk tudni megoldani helyetted!
2011. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Így igaz, erre nem lehet semmi ésszerű megoldást javasolni. Ki kell várni, végig kell szenvedni, és egyszer csak arra ébredsz: "Már annyira nem is fáj" szépen majd elmúlik.

Kinél hamarabb, kinél később, de egy biztos, elmúlik.


Mikor az első komoly kapcsolatom véget ért, azt hittem én nem, soha nem találok senkit, akit így szeretek, csak őt tudom szeretni. És tévedtem:) Azóta 4 éve vagyok boldog kapcsolatban, és sokkal jobban szeretem, mint az előzőt bármikor is!


A lényeg kármennyire szenvedsz is, neki ne mutasd sőt én biztosan még le is nézném, és flegma lennék vele. Akár mennyire is fáj belül, de ezt neki nem kell tudni!


Én sok sikert kívánok, és kitartást, tudom mit érzel, és hiába verik itt a tam-tamot az okosak, tényleg azt érezd ilyenkor, hogy nem éled túl.:S

2011. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Toto652_89 válasza:

Ez a kapcsolat már csak azon egy pont miatt sem működik, hogy csak TE szereted... úgy meg aztán semmi értelme.

Vagy látod értelmét annak, hogy azért vagytok együtt mert csak te szereted de ő nem?


Nem sok értelme lenne folytatni...

Ha az unokatestvéredet választotta, akkor az az ő döntése, ne állj közéjük, ne legyél olyan paraszt mint ő!

2011. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2011. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vérszerinti unokatestvéreket már nem engedik összeházasodni, mert ettől van a sok hülyegyerek.
2011. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt vér szerinti unokatesóról??
2011. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem a vér szerinti unokatesójával jött össze a srác, hanem a KÉRDEZŐ unokatesójával. Vér szerint közük nincs egymáshoz!
2011. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 napietus ***** válasza:
hát, ezt elbuktad. de vesztettek már emberek többet is, mint egy ostoba kan. majd elmúlik, nem a világ dőlt össze. az ilyenért úgyse kár, szegény unokatesód is jól beválasztott vele...
2011. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha meg nem élnéd túl, gondolj a Rómeó és Júliára. Amikor már meghaltak, akkor kezdtek gondolkozni. De akkor már késő.
2011. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!