Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15/L szex nélküli kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/L szex nélküli kapcsolat? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval még nem volt pasim és félek egy kapcsolattól,szépnek mondanak és vannak is "hódolóim" de mivel még sosem volt és a szüleim meg konzervativak nem tudom mit kéne csinálnom. Ha télleg járnék valakivel akkor bizos leakarna feküdni velem de én félek attól és még akarom mert van egy b.nőm aki a pasijával már nemsokára lefekszenek és kb 1 hónapja járnak... Még megakarom tartani a szüzességem. Mit tanácsoltok? Csak értelmes válaszokat lécci!!
2011. máj. 10. 22:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*még NEM akarom
2011. máj. 10. 22:55
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom a világ végéig nem szeretnéd megtartani. Amúgy én annyit várnék, amennyire szükséged lenne, nem kell sietni :)


17/F

2011. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni már lehet: séta, fagyi, puszi...

azért sem ártana lassan próbálgatni, mert úgy látom, nem nagyon megy még neked. Pedig lassan (pár év múlva) már ennek természetesnek kellene lenni, és akkor más problémák jönnének.

Ha 2 év múlva még az lesz a problémád, hogy megfoghatod-e a kezét, azért az nem jó.


Viszont abban igazad van, hogy a barátnőd enyhén szólva elsiette...

2011. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán, csatlakozom az előttem szólóhoz. Azért a csók gondolom mehet :)
2011. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól hogy jársz valakivel, nem kell lefeküdni vele. Még akkorse ha ő akarja. Ha erőlteti, akkor hagyd el, úgyse szeret igazán. Ha meg elhagy, mert nem akar várni rád, akkor is jól jársz, mert akkorse szeretett vagy érdemelt meg.

Egyébként az tévedés, hogy minden pasi záros időn belül le akar feküdni a barátnőjével. Vannak kivételek, mint párom, aki házasság előtt nem szeretne lefeküdni senkivel. Én ezzel ugyanígy vagyok, szal totál nem gond, de ex-barátnője nagyon nem értékelte, szét is mentek. De én csak örülök, én jártam jól, hogy ilyen csodás párt találtam. XD

Amúgy mielőtt elmondta, hogy ő nem szeretne lefeküdni senkivel házasság előtt, én női megérzéssel megéreztem, hogy ő ilyen lesz, de amikor barátnőimnek meséltem, ők mind csak oltottak, hogy áh, minimális az esélye, ne beszéljek be magamnak ilyet csak azért mert ezt akarom XD


Szal bármennyire is hihetetlen, nem minden pasi szexmániás :D

2011. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarok kötekedni, csak kíváncsiságból: És ha házasság után derül ki h nem jó egymással a szex? Akkor elváltok? Sztem azért érdemes kipróbálni mielőtt megveszed. Pl cipőt sem látatlanba rendelsz a netről, de ti tudjátok.
2011. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Ki az aki a szex miatt elvál?:D Változtatnak rajta azt meg van oldva...
2011. máj. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lassunyuszi:

Mert ha fogkefét veszel, akkor azt is kipróbálod ott a boltban gyorsan mielőtt melette döntesz? Vagy a borotvát? Namost gondolj bele mit szólnál ha olyan fogkefék meg borotvák közül válogathatsz amit valaki már kipróbált? Vagy akár huzamosabb ideig használt... Már attól kirázna a hideg, hogy arra gondolsz, hogy ez más szájában, hónaljában stb volt, nem? Amúgy én használt cipőt nem is vennék. A próba az egy dolog, mert egy cipőpróbától nem válik az a cipő annyira személyes tárggyá.

Szóval ha már az analógiáknál tartunk, én nem értékelném, hogy valaki, akivel az életem akarom leélni (hasonlítsd a cipó használati hosszához ezt), más már "használta", "viselte". Szintúgy én se akarok használt árúcikk lenni.

Vagy egy mégjobb példa, az üveg borokat is kibontod az üzletben és megkóstolód mielőtt választasz, hogy melyiket veszed meg? Persze van ahol van kóstolásra lehetőség, nah de érted, nem iszol bele egy üveg borba, amit más később megszeretne venni... Ahol kóstólás van ott is külön üvegből adják, nem abból amit eladnak... Szóval hasonlítgatni mindennel lehet, de az emberek nem tárgyak, vagy árucikkek, úgyhogy az összes hasonlít sántítani fog valahogy.


De hogy komolyra fordítsam a szót: Ha két ember szeretik egymást, lelkileg összhangban vannak, megbíznak egymásban, testileg egészségesek, és pszichésen is, akkor élvezni fogják a szexet egymással, mert figyelnek egymásra, és az örömszerzés a cél. Amúgy pettingből is elég sokmindent ki lehet tapasztalni :P

2011. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes kapcsolatot létesítened ha kicsit jobban felnőttél és képes vagy önálló döntésekre. A szüleid ne befolyásoljanak, attól hogy konzervatívok neked nem kell annak lenned, azt csinálsz amit akarsz ez a te életed.

A barátnőd a pasijával nagyon jól csinálja, minek szivatni azt akivel jár... azzal csak azt érné el hogy egy idő után elhagyja... meg különben se rossz az amit csinálni fognak csak a mai világban divat lett a szüzesség megtartása és az ezzel való dicsekvés.


A jogosítványhoz tudnám hasonlítani a kapcsolatot. Mindkettő megszerzéséhez áldozatokra van szükség, és később is be kell tartani bizonyos szabályokat. Viszont ha továbbra is gyalog jársz akkor nem volt értelme az áldozatoknak.


Nyilván ez különvélemény de megosztottam hogy legyen más is mint a szokásos. 19/F

2011. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

utolsónak: nem pont az a divat h 10 évesen már nem vagy szűz?:S szerintem ez kicsit undoritó és furcsa. na mind1!

2011. máj. 11. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!