Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem is a méretével van a baj, és nem is azzal hogy szerelem nélkül nem tudna szexelni. Sőt még az se a baj hogy fél a szextől. Akkor miért nem akarja a szexet 2hónap után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

ÉS NEMÉRDEKEL A TANÁCSOD, HOGY HAGYJAM EL.


NEM NEMFOGOM ELHAGYNI A SEMMIÉRT! MERT NEM CSAL MEG NEM IS CSALT ÉS SOHA NEM IS FOG! NEM MINDEN SRÁC PATKÁNY, EDDIG ÉNSEM HITTEM EL, DE MOSTMÁR KEZDEM ELHINNI.


Csupán a megoldást kerestem hogy vajon miért nem akar még szexelni. lehet lelki oka is, nem csak az hogy "megcsal...félredug" ja megcsal mikor minden nap csak velem lenne plusz egy suliba is járunk. És ha meg akarja tenni ugyis megfogja? és ki is fog derülni, de EDDIG NEM TÜNIK UGY NEKEM! ennyi

2011. máj. 11. 11:51
 32/41 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Egyszerűen csak neki korai még. Máshoz szoktál hozzá, de ő ilyen. Tudom, hogy ez manapság nem divat, de most éppen olyat fogtál ki, akinek szüksége van a tartósabb kapcsolatra ahhoz, hogy lefeküdjetek. Biztos nem csal meg, és látszik, hogy te is szereted.
2011. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
46%
Bocsi, vagy te vagy "nem kívánatos", vagy még 2 dolog áll fenn, megcsal vagy nyuszi (nem biztos a dolgában), de ezt inkább beszéljétek meg, (szerintem sincs abban semmi gond ha előbb rendesen megismeritek egymást, majd aztán jön el az az idő, mikor szexelhettek is), bár 2 hónap után, sztem a petting minimum, az egészséges párkapcsolathoz szükségeltetik, főleg ilyen fiatalon, és éppen ezért gyanús, mert vagy ennyire szégyenlős, vagy pedig ismét 2 lehetőség: nem kíván vagy másvalakivel pótolja ezen örömöket, de ezen esetekben semmi értelmét nem látni a dolgoknak!
2011. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd a francba, és a szexuális igényeidet pótold velem :$ :DD


- Ainter


(ui.: Ha szeretnél beszélgetni, megadom az email címem :$ :DDD)

2011. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Hívd át te filmet nézni. Nem gáz az. Film közben bújj hozzá, és ha utána sem lép semmit, akkor passz. Lehet hogy azért nem kezdeményezett eddig, mert nem volt rá lehetősége.
2011. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Nah elolvastam az összes választ. Az biztos, hogy nem csal meg, csak szüksége van még kis időre, én szerintem ezt add meg neki. Attól mert pasi, még nem muszáj szexmániásnak lennie :)

A vádaskodás már engem is kezdett idegesíteni, és pont mikor le akartam írni amit gondolok, akkor látom hogy megelőztél! És ez jó, hogy így gondolkodsz! Számomra is öröm volt látni, hogy ilyen helyzetben is megvéded a barátodat :D örülhet, hogy ilyen barátnője van!

Visszatérve, tudom, hogy többet szeretnél, és meg is értelek, de ha időt adsz neki, annak meg lesz a gyümölcse :)

A szakításnak semmi értelme nem lenne, mert ahogy olvastam páran ezt javasolják. Ha vársz, ebből egy szép hosszú kapcsolat is lehet :D

Sok sikert!


18/F

2011. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerûen csak nem kellesz neki, ha kívánna akkor már kezdeményezett volna, ennyi.
2011. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Rendesfiú/19 ***** válasza:
80%-osnak igaza van:)
2011. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

nem vagy nyomi? mégis itt üvöltözöl, meg pattogsz és már a 4. ilyen kérdést teszed fel, h az a szerencsétlen srác miért nem d.g veled.

hát ha nem csal meg, akk tényleg csak az lehet, h nem kíván...ez meg sztem még gázabb. fáj az igazság? :D

2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

tegnap átbeszéltük a dolgokat.

elmondtam neki hogy nem szeretnék semmiben sem kezdeményezni... éjszaka a dunaparton a kocsiba simogatta a combomat, a rövidnadrágom alá is benyúlt és markolászta a fenekem. csókolgatta a hasam, meg a melleimet:)

úgylátszik megtört a jég.

Ja és eléggé nyögdécselt ő is, és láttam a nadrágon hogy eléggé áll a dolog:)

2011. máj. 12. 09:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!