Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem is a méretével van a baj, és nem is azzal hogy szerelem nélkül nem tudna szexelni. Sőt még az se a baj hogy fél a szextől. Akkor miért nem akarja a szexet 2hónap után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
én 18 ő 19
2011. máj. 11. 11:12
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
Ne már, ez minimum a negyedik kérdésed errôl, hagyd már abba. Ha ennyire kiborít a dolog, akkor szedd össze a bátorságod és kérdezz rá a pasidnál. Persze az is egy megoldás, ha mindennap kiírsz errôl 1-2 kérdést, aztán csukott szemmel ráböksz az egyik válaszra, és majd az lesz a te véleményed is...
2011. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

egyik barinőm volt hasonló helyzetben. összejött egy sráccal a sulijában, és a gyerek három évvel idősebb volt nála, de ő nem akarta a szexet. furcsán húzódott, ódzkodott tőle pedig nem volt szűz.

sajna később kiderült, a srác csalta végig az excsajjal. állítólag túl hirtelen szakítottak, és még nem volt túl rajta.

barátnőm már akkor szédítette a gyereket, mikor még kapcsolatban volt. a tag szakított is érte, de sztem várniuk kellett volna.

nem lehet, h a pasid találkozgat titokban az exével?

2011. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

multkor kereste fel az exe, állítólag elküldte, vagyis nemis reagált rá... meg semmi

azt kéri bízzak benne... nemhiszem hogy vele találkozgatna, a csaj anno megcsalta, és gyűlöli a srác, és még az ágyba se volt jó vele.állitolag

2011. máj. 11. 11:17
 16/41 anonim ***** válasza:

mért nem kezdeményezel??

Neki mond el azt amit ide leírtál!!

Ha annyira akarod lépj, ne a csodát várd!

2011. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Tényleg így beszél? Mert elég bunkónak tűnik így leírva. Akkor viszont téged nem értelek minek ez?

Egyébként nem tudom, én sosem szoktam elsietni ennyire, 2 hónap nekem arra sem elég hogy megismerjem, nem hogy lefeküldjek vele. Talán ő is így van vele, vagy még abban sem biztos hogy veled akar lenni, mert nem szerelmes, csak épp nem akadt nálad jobb. Már bocsánat, de tényleg sok ilyen eset van.

2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szép lenne, ha két hónap után nem lenne kötelező a szex... Még bőven csak ismerkedtek!

Ne érts félre, jó, hogy vágysz rá, de legyen türelmed kivárni, amíg ő is késznek érzi magát és a kapcsolatot erre.

Ha meg nem tudjátok megbeszélni ezeket normálisan, akkor jobb, ha most keresel mást.

2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Talán van valaki más is, aki kielégíti a vágyait ugye.
2011. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

semmi bizonyítékom arra hogy megcsalna, nem is érzem így.

Nem vághatom ezt a fejéhez bizonyíték nélkül. hogy "NEM KIVÁNSZ, TUTI MEGCSALSZ!!!" tuti kiröhögtetném magam

2011. máj. 11. 11:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!