Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 4éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tony kérdése:

A barátnőmmel 4éve vagyunk együtt, és kicsit öszevesztünk, erre én megcsaltam 2lánnyal. Szerintetek megmondjam neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 20:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
De hallod, azon már gondolkodtál, h 2 lánnyal megcsalni nem szép dolog csak mert összekaptatok valamin. Ennyi erővel párok millió dugnának mással nap mint nap :)))
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hany évesek vagytok?
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

akkor igy gondolta,mostmár lehet nem tenném meg.

én 25 ő 22

2011. máj. 12. 20:47
 14/25 anonim ***** válasza:
38%
Most lehet majd offolni, de a következőket egy pszichológiai könyvben olvastam: ha megcsaljuk a párunkat jobb neki nem elmondani, mert senkinek nem segítünk vele ha elmondjuk. Az h mégis elmondjuk nem bátorság, hanem gyengeség, mert nem bírunk el a saját bűntudatunkkal, és azt akarjuk h megbüntessenek minket. Tehát ebből kiindulva: játszd le magadban.
2011. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
igazad van teljes mértékbe,az lesza legjobb ha nem tudja meg
2011. máj. 12. 20:55
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Igen azt mondjàk amirõl nem tudunk nem fàj. Viszont ha mégis kiderül, akkor az a baràtnõnek nagyon fàjdalmas lesz. A bizalom meg fog szûnni a baràtja irànyàba. Ha szeretitek egymàst nagyon akkor mondd el neki, jobb mintha utólag derûlne ki. A döntés a te kezedben van. Nem vagy könnyû helyzetben.
2011. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
De ha elmondja akkor is lehet, h elveszik a bizalom. Nincs jó megoldás, csak ha soha senkitől nem tudja meg, szóval ha nem ismeri a lányokat akkor nincs sok esély, de ha ismeri őket, előbb utóbb kiderül, és akkor lehet h rosszabb..hmmhmm. Sokan azt mondanák h azt kaptad amit érdemelsz de azért én kicsit megsajnáltalak :D
2011. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

En is megsajnàltam, pedig nem érdemli meg. Sajnos az a baj, hogy elõbb-utóbb minden ki szokott derûlni. Ha ez a férfi rendelkezik mély lelkiismeretfurdalàssal nem fog tudni élni vele.

En személy szerint nem szeretem, ha hülyének néznek, tisztalappal jàtszani jobban szeretek, még ha fàjdalmat is okoz nekem.

2011. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez könnyű, ha a párod tudja ezt, de sokszor nem tudják a hapsik, h ilyen esetben mit is szeretne a párjuk...De rossz!
2011. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szereted még őt tiszta szívedből?

Ha én hasonló helyzetbe kerülnék, mindenképpen elmondanám a barátomnak, mert nem kívánnám tovább rontani a helyzetemet, akkor inkább megkönnyebbülök és vállalom a következményeket. Én úgy gondolom, hogy ez utóbbi elviseléséhez kell bátorság, nem pedig a hazugsághoz. Nem utolsó sorban, neki is van némi köze a szexuális életemhez, ezért az a minimum, hogy beismerem, amit tettem. Gondold végig, te melyik esetben tudnál a tükörbe nézni.


22/L

2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!