Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ehhez hasonló fájdalmat?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok a barátommal több, mint 3 éve járunk. Imádom őt, és az elmúlt napokban azt mondta, hogy barátként szeret, de azt mondta ad még egy esélyt a kapcsolatunknak és ma is egy romantikus estét töltöttünk együtt és azt mondta, hogy tévedett és hogy szeret. Nos a kérdésem ehhez kapcsolódik, hogy mikor elmondta, hogy nem szerelmes belém akkor ideg összeroppanásom volt.Nem tudtam aludni se enni se bármilyen tevékenységet csinálni. Csak ültem egy helybe és néha-néha rám tört a sírógörcs és azt éreztem itt a vége az életemnek. Igazából most is eléggé szomorú vagyok, mert félek, hogy mégis vége lesz. De az én hibámból történt minden, azért "ábrándult" ki belőlem. Mit tehetnék annak érdekében, hogy megerősítsem a szerelmünket? Kérlek segítsetek! Előre is nagyon köszönöm.
2011. máj. 13. 02:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkó a barátod, hogy ilyet mondott neked hogy "barátként szeret". Másnap meg már mégsem úgy? Mit szórakozik veled? Elég labilis egy egyéniség lehet. Legyél erős és dobd ki a fenébe azt a taplót! Hidd el, lesz idő amikor örülni fogsz annak hogy megszabadultál tőle. Én úgy gondolom hogy aki igazán szereti a másikat az még viccből sem mond ilyet. Jobbat érdemelsz ennél. A lelki bajokra meg a barátnőd/barátnőid társasága lehet a megoldás.
2011. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nem, ti ezt nem érthetitek. Tényleg az én hibám volt. Minden kis hülyeségen kiakadtam és ordítoztam vele és állandó dühkitöréseim voltak, és ezt megelégelte, azért érezte amit. A romantikus estén meg nem azt írtam, hogy lefeküdtünk hanem, hogy összebújtunk és csókolóztunk. Mikor lejött hozzám szenvedélyesen megcsókolt és átölelt. Aztán sétáltunk beszélgettünk 1 nagyot és azt mondta, hogy tévedett és adni akar még 1 esélyt. Aztán felmentünk hozzá nézte az arcomat a félhomályban és azt mondta, hogy milyen gyönyörű vagyok. Nem akarom kidobni nem lenne erőm, nem AKAROM FELADNI, képtelen vagyok rá! Úgyhogy valami pozitív választ szeretnék arra, hogy hogyan tudnám felmelegíteni a kapcsolatot.
2011. máj. 13. 13:49
 13/15 anonim ***** válasza:
De hát leírtad hogy már szent a béke. Akkor mit akarsz még felmelegíteni?:O
2011. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megerősíteni.
2011. máj. 13. 14:09
 15/15 anonim ***** válasza:

ha nem érthetjük, akkor old meg magadnak. minek írtad ki ezt a kérdést?

ha meg te tehetsz róla, akkor főleg te old meg. minek kellett hisztizned.... a pasid ezek szerint meg papucs.

2011. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!