Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy ma szeretnék egyedül lenni kicsit? Ti is szoktatok ilyen napot tartani? AZt fogja hinni hogy pasizni akarok menni ebben már biztos vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 10:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy nem rosszul hangzó ok azért mindig kell!
2011. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem bulizni szeretnék menni hanem kicsit itthon lenni,rendbe rakni magam,feküdni,filmezni!Rossz a kedvem is.Szerintem kell ilyen egy nőnek.Gondolom más is így van vele.
2011. máj. 13. 11:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Na ezeket mond el a barátodnak. Hogy szeretnéd rendbe rakni magad, kikapcsolódni, feltöltődni, stb. És ne keressen mert ki leszel kapcsolva :P


Nő vagy könyörgöm! Állj a sarkadra. Ha nem érti meg ,akkor mond meg neki, hogy jó de akkor legközelebb, ha a haverokkal akar együtt lenni, veled kell foglalkoznia, mert együtt mentek.


Tényleg olyan nehéz?

2011. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, hogy te most egyedül akarsz lenni. Nem kell magyarázkodnod, nem kell kifejezni az aggodalmad amiatt, hogy te ilyet "teszel", egyszerűen tényként közöld, hogy ma/holnap/utána márpedig nem lesztek együtt. Miért? Csak, mert egyedül akarsz lenni. Pont.

Így hamar megszokja, hogy nem packázhat veled, ha határozott elképzelésed van (bármiről), amiből nem engedsz, és tartod magad ehhez, akkor többé nem fog számon kérni (pláne úgy, hogy ő meg szabadon járkálhat bárhova).

2011. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én közölni szoktam vele, hogy menjen el a barátaival bulizni, és próbáljon meg 2-3 előtt nem hazajönni. :)


A mostanival meg tudom csinálni, az exem olyan volt, mint a tied. Állandóan féltékenykedett. Amikor egyszer céges buliba mentem -ő nem akart velem jönni, mert senkit sem ismert és nem volt kedve sem hozzá-, állandóan hívogatott, ordítozott velem, sms-eket küldözgetett stb.

Az egyik kolléganőm esküvőjére ezért nem mentem el, mert féltem, hogy akkor is hívogatni fog, és jelenetet rendez.

Szerintem gondolkozz el, hogy kell-e neked olyan pasi, aki ok nélkül féltékeny, és gyakorlatilag fogoly vagy a kapcsolatotokban? (Én 6 évig bírtam, utána elmenekültem.)

2011. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
szakítsatok, akkor külön lehetsz amennyit akarsz
2011. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt olyan, hogy rossz kedvem volt és nem volt kedvem társasághoz, és magától felajánlotta, hogy elmegy otthonról, ha egyedül szeretnék lenni. (Együtt lakunk. Nem fogadtam el természetesen, nem akartam, hogy az utcán kóboroljon.)
2011. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!