Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyós félti tőlem a fiát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós félti tőlem a fiát?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,szeretjük egymást,de az anyukája ellenzi a kapcsolatunkat.Olyanokat mond neki,h ne élje bele magát,mert csalódni fog,meg ha terhes leszek,akkor majd fel kell vállalni a gyereket stb.Engem pocskondiáz a hátam mögött,olyanokat állítva rólam,ami nem is igaz!

Miért csinálja ezt?Miért nem örül,hogy boldog a fia?

L/23


2011. máj. 13. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác?Én az ő helyében azon lennék,hogy minél előbb elpucoljak otthonról..
2011. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 éves
2011. máj. 13. 12:47
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiús anyák sokszor ilyenek. Néha évek is eltelnek, míg elfogadják a gyermekük "elvesztését", azt, hogy nem az általuk elképzelt álomnőt találták meg. Ne foglalkozz vele különösebben. Inkább próbáld elfogadtatni magadat az anyósjelölttel. Idővel csak sikerül.
2011. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hülye anyósod van,nem kell vele foglalkozni,biztosan elképzelt már egy "fajta" nőt a fia mellé és nem felelsz meg neki,ez az ő véleménye de ezzel nem kell foglalkozni.Nem az anyóssal jársz hanem a fiával,ha a srác szeret téged senkinek semmi köze hozzá,az anyóst meg el lehet kerülni nem kell,hogy puszipajtások legyetek!

21/N

2011. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora katasztrófa az anyósom! Én megőrülök tőle!!! De sztem igen azért van mert nem szeret, mást képzelt el a fiának. Ennyi az oka
2011. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálhatsz, ha ennyire félti tőled. Ha más nem, azt, hogy nem vagy egy az egyben olyan, mint anyós.
2011. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyuci félti a fiát :S:S:S


3 évig voltam ugyanebben a szituban, mindenre megjegyzést tett, sosem voltam neki elég jó. Aztán egyszer leszarozta Édesanyámat és akkor elszállt az agyam. Elmondtam neki a véleményemet.

Utána még jobban kavart, és sikerült minket szétszednie. Persze párom végig az anyját védte, és nem értette meg, hogy senkitől sem tűröm el, hogy szidják a családomat, főleg nem Édesanyámat.


Ha nem akarsz később konfliktust, szerintem még most ülj le vele, és beszélgessetek. Kérdezd meg, konkrétan mi a baja veled. Mondd el neki azt is, hogy nincs szándékodban "véletlenül" teherbe esni, és igenis kérd ki magadnak a rágalmazást!!!


Írj majd, hogy mi volt!:)

Remélem segítettem.

2011. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Teljesen tipikus eset. Velem dettó ez van. Nem azért van mert másmilyen nőt képzelt el a fiának, bárki lenne a barátnője utálná és féltékeny lenne rá... Szerintem egyetlen megoldás az elköltözés, az ilyen anyósok sosem változnak. Az még jobb eset, ha a barátod érti, látja a helyzetet a te szemszögedből. (is) Neki is nehéz, mert az anyját is szereti meg téged is, mindkettőtöknek meg akar felelni, a lényeg, hogy beszéljetek róla. Mármint a barátoddal!! :)

Üdv!

2011. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

osztom a felettem lévő véleményét. :)


én is több éve együtt vagyok a párommal, és a kedves mama állandóan piszkál.elakar üldözni innen. ha csinálok vmit az a baj, ha nem csinálok akkor az. meg a többi (Detto mint az Anyád napja c. filmben, úgy vagyunk vele :)). Bárki lenne a fia mellett, elüldözné. Hetente vitatkozunk, és ez már nem lesz jobb vele (szerencse, hogy párom és én már nem vesszük fel a kötözködéseit, de nem az igazi így élni..). Sokszor megbeszéltük már a dolgokat, a mama és én, 2-3 napig bírta türtőztetni magát, aztán még a halottba is belekötött. Lehet az unalom miatt, a társaság hiánya miatt, de ő ilyen.Nem fog változni, bármennyire is szívem -lelkem adom. Szerintem nálad is így van. Ha tudtok költözzetek külön, aztán majd idővel talán ráébred a banya, hogy milyen embert veszített. Ja, és emiatt ne bánkódj, nagyon ritka a jó kapcsolat anyós és menny között :D szinte csak a filmekbe létezik. és végső soron ne feled, a fiával van kapcsolatod, a fiával tervezed a jövődet, nem pedig az anyjával ;)


24 L

2011. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!