Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mennyire találják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mennyire találják visszataszítónka, ha egy lány részeg? :D:$

Figyelt kérdés
tegnap este bulizni voltam és felhívott a barátom mikor már kicsit be voltam csípve :D:D ő józan volt.fél órát beszélgettünk kb. és a végén azt mondta hogy szexi mikor be vagyok csípve de hát akkoris.Szerintetek ez még elfogadható egy lánynál vagy inkább a visszataszító kategória?
2011. máj. 14. 06:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
12%

Én eléggé annak találom.

Undorító látvány, ahogy részegen botladozik, meg okádik, de az is elég szánalmas, amikor még csak fennhangon hülyeségeket ordítozik. 32f

2011. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 jin ***** válasza:

szerintem egy fiunál se szép ha össze hányja magát

hát még egylánynál ha gally részeg


Vélemény:

undorító, visszataszító, gusztustalan, gyomorforgató, ízléstelen unszimpatikus, ellenszenves, antipatikus

nagyjábol ennyi jut eszembe!!!egyelőre

2011. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kész van akkor undorító igen. Ha csak kicsit csípett be stb, akkor az tényleg aranyos tud lenni. Sokkal őszintébbek a nők is olyankor, és érdekes módon amikor a férfiak vannak becsípve akkor hajlamosak telefonban olyanokat mondani a barátnőjüknek amiket nagyon szeretnek hallani, ilyen érzelmes dolgokat amiket alapból a fiúk nyálasnak találnak. Fordítva is igaz, én azt vettem észre hogy a lányok becsípve könnyen beszélnek a szexről és ha esetleg van rá lehetőség egyből előjön belőlük a vadállat és letepernék a faszijukat..nyilván ez meg a férfiaknak jön be.


A mértékletes ivással tehát semmi gond nincs. Aki soha nem rúg be egy picit sem, nagyon unalmas ember lehet :

2011. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem a lányoknál maradjon meg felső határnak az hogy be van csipve...szerintem egy lánynál undorító ha hány, ha nem tud menni se, beszélni se...az kiábrándító egyben.

Pasiknál annyira nem gáz a fatális részegség, de én azt sem szeretem....mikor a páromon látom hogy már jóval többet ivott leálíltom...

ugyan már, mi értelme van egy olyan bulinak amire másnap nem emléxik az ember...:)

2011. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
L/20 uccso voltam :D
2011. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 jin ***** válasza:
az tényleg igaz ha bevan csipve akkor az aranyos is tudlenni!
2011. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát ez személy függő mert ismerek olyan lányt aki nagyon aranyos akkor amikor épp taj részeg de van az a kategória is aki szét hányja magát és az eléggé visszataszító de srácnál is csak az gáz ha széthányja magát és az is csak akkor ha nem tud lehányni pl az erkélyen:D a többi elfogatható:D és néha kell az az állapot is
2012. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!