Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy buli után kicsit ittasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buli után kicsit ittasan barátnőm huga kiverte a farkam én meg megújjaztam. Bűntudatunk van mindkettőnknek. Megbocsájtható dolog ez? El merjük mondani? Nem akarok a hugától semmit. Szeretem a barátnőmet, csak így alakult.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondd el...
2011. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
93%
hát szerintem egy ilyenhez nem kicsit kell ittasnak lenni. Tuti, hogy előbb utóbb megtudja, és tuti hogy szakít. Legalábbis én egy ilyen után garantáltan szakítanék. És mi lesz a kapcsolatával a hugával....:S:S:S
2011. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg szeretnéd a barátnődet, akkor szerintem biztos, hogy nem tudtad volna ezt megtenni vele...
2011. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
93%
Végülis teljesen mindegy, hogy elmondod-e. Előbb-utóbb úgyis megtudja. Alapból látszani fog rajtatok (rajtad és a húgán) az, hogy van/volt köztetek valami, és észreveheti a barátnőd. Vagy ahogy már írták, a húga fogja elmondani családi veszekedés során, minden családban előfordulnak botrányok, a tesók féltékenyek egymásra stb, és ilyenkor már sokszor nem gondoljuk át mielőtt kimondunk valamit. Vagy ha nem is a barátnődnek, de valakinek elmondja a húga, mert könnyíteni akar a lelkiismeretén, akkor is visszajuthat a barátnődhöz. És még sok ilyen lehetőség van... Szerintem túl nagy a rizikófaktor, hogy megtudja. De látszik a kommentedből is, hogy nem akarod elmondani neki, pedig csak idő kérdése mikor derül ki.. Mégis hogy tudsz egyáltalán a szemébe nézni? Tartozol neki annyival, hogy elmondd szerintem..
2011. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
73%

Hát... a húga szerintem vagy buta mint a s*gg, vagy egyszerűen egy kis k*rva, és csak saját maga érdekli... nekem ne mondja senki, hogy egy egészséges ember, akinek van egy nővére - aki fontos neki (merthogy ez lenne az alap), "kicsit ittasan" képes ilyet csinálni a nővére ellen...

és azt se mondja nekem senki, hogyha az ember szeret valakit, és "kicsit ittas" - akkor az már elég, hogy ne hajtson el egy másik csajt a farka környékéről...

2011. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Két hete másra sem gondolok, csak hogy mekkora barom voltam. Ez a kis k.rva meg csak egyfolytában azt suttogta, hogy senki nem tudja meg, csak simogatjuk egymást. Gyenge voltam.
2011. máj. 17. 12:07
 17/46 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem hagytad, hogy leszopjon? A bűntudat miatt most már úgyis mindegy lenne (így is bűntudatod van, úgy is az lenne)!
2011. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
51%

Én mindkettőt jól megd_gnám utoljára aztán lelécelnék :-)

Ebből már úgy sem jössz ki jól.

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Amit két ember tud, az már nem titok:D

És nem sokára több is tudni fogja.. A hugica úgyis el fogja mondani valakinek, ha máskor nem is, hát "kicsit ittas" állapotában...olyankor úgyis sok dologra képes ahogy azt már észrevehetted..

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem mondd el neki...

így neked se jó, mert csak rágod magad miatta..

neki is az a "legjobb", ha nem mástól, hanem tőled tudja meg.. mert úgyis megfogja tudni, ha nem most, akkor később.. de szerintem ne hazudj neki tovább.

a hugát meg ásd el valahol... -.-"

2011. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!