Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy buli után kicsit ittasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buli után kicsit ittasan barátnőm huga kiverte a farkam én meg megújjaztam. Bűntudatunk van mindkettőnknek. Megbocsájtható dolog ez? El merjük mondani? Nem akarok a hugától semmit. Szeretem a barátnőmet, csak így alakult.

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 11:12
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nehogy elmondd... már bocs de miattad is na meg nekik is örökre szar lenne a kapcsolatuk :S nekem kiábrándító lenne ha testvéremről ilyet tudnék meg és rányomná a bélyegét a további dolgokra is :(
2011. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg jobb lenne, ha tisztában lenne azzal a barátnőd, hogy milyen ember is a huga. Elképzelhető, hogy ha esetleg más barátja lesz a mostani barátnődnek, akkor azzal is meg fogja tenni, mert állítólag úgy van, hogy aki egyszer, az már többször is...
2011. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Ez a liba már többször ránk nyitott szex közben, vagy mikor zuhanyoztam, most esett le hogy rám van gerjedve. Lehet, hogy később is próbálkozni fog. Jobb lenne elmondanom.
2011. máj. 17. 12:23
 24/46 anonim ***** válasza:
63%
Gaz ha az ember a baratnojet a csaj hugaval csalja meg. Mondd el neki a\ztan meg lepj ki az eletebol, gusztustalan dolgot csinaltal... Szted a hugaval hogy fog ezek utan viselkedni? Ha kiderul hugi ugyis azt mondja hogy te masztal ra, egyertelmu, de elobb vagy utobb szakitani fog.
2011. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem annyit minimum érdemel a lány, hogy tudja, mire számítson a hugától.

És azt is megérdemli, hogyvégre találjon maga mellé egy olyan fiút, akiben 100%ig megbízhat, és tényleg szereti is őt.

2011. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ember legyen a talpán aki ennek a nőnek ellenáll, ha a farka közelébe kerül.
2011. máj. 17. 12:37
 27/46 anonim ***** válasza:
33%

Azt nem ertem hogy miert nem dugtad meg a hugat? Ha mar egyszer felkinalkozott es eljutottatok odaig hogy megujjazod, onnantol mar tokmindegy, erezted volna legalabb jol magad.

En a helyedben kezelgetnem a hugicat is, mostantol meg zsarolhatod is vele hogy ha nem csinalja ahogy kered akkor elarulod :)

Elvegre te talalsz masik baratnot, de o nem masik novert )

2011. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha tényleg szeretted a nővérét, akkor igenis tudnod kellett volna nemet mondani.. akármilyen jól néz is ki a húga, vagy akármennyire rámenős volt...
2011. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
95%
Pff. Ilyen húgom lenne... Meg mi a fas*ért kellett lecsillapítani? Hagytad volna ott a pic*ába. Gyenge vagy, embeeeer :D
2011. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
71%

mondok én neked valamit: ha annyira, de annyira be lettél volna állva, akkor még csak fel sem állt volna, sőt, arra nem lett volna erőd, hogy megujjazd. tehát azért eléggé magadnál voltál.


amúgy meg miért arra pályázik mindenki a mai világban, hogy megússzon mindent? köcsög dolgot tettél, de ha akkor nagyfiú voltál, most is legyél az, és valld be a lánynak. és megérdemelnéd, ha kidob. de ha szeret, akkor lehet felfogja, hogy nem színjózanon tetted, plusz a húga egy lotyó. de szerintem akkor lennél egyenes, ha elmondanád neki.

2011. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!