Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy valakit kikosaraztatok, de később beleszerettetek? Mennyi esélyem lehet egy olyan lánynál, akivel hasonló a gondolkodásom, és tisztel, meg intelligensnek, jófejnek tart, de kosarat adott, mert nem súrolom a lécet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen magas lehet az a léc, ha ezek után sem kellesz neki.

Szerintem erre nem lehet válaszolni, a lányon múlik minden, azon hogy valóban azt gondolja-e amit mond, vagy csak várat, vagy valóban így érez stb...

Én azt mondom bármi lehetséges, ne felejtsd el, és ha tudsz küzdj, ha úgy látod valóban érdemes.

Minden esetre ne is éld bele magad, mert ezek a válaszok amiket itt kapsz, még ha pozitív vagy negatív útra is terelnek, nem változtatnak semmin.

Csak rajta és rajtad múlik minden.

Sok szerencsét.

2009. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az végülis mit is jelent, hogy nem súrolod a lécet? Az elképzelhető, hogy fizikailag nem vonzódik hozzád és azért nem...

De bőven elképzelhető, hogy kis idő múlva már nem hárít vissza.

2009. márc. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen léc??? Ezt a szöveget komolyan gondolta? Elég beképzelt pic$a lehet... Hagyjad már.



25/f

2009. márc. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult! Egy fiú barátomat alig 2-3 hónapja ismertem közelebbről, amikor elhivott randizni és amúgy is látszott hogy tetszem neki - én viszont fizikailag nem vonzódtam hozzá, tehát csak barátságot tudtam elképzelni. De aztán teltek a hónapok, még közelebb kerültünk egymáshoz, és hirtelen rájöttem hogy nagyon szeretem, és kb nála jobbat emberileg nehezen kivánhatnék. Sajnos nem vagyunk együtt, mert ő már nem érez irántam úgy, de én azóta is szeretem :( Úgyhogy szerintem csak akkor vágj bele a további barátságnak a lánnyal, ha úgy gondolod hogy ez nem fog megtörténni, mert nagyon szar :(
2009. márc. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen! Velem is volt! Volt egy fiú aki első látásra belél szeretett. Ez amlyon nylít titok volt. Állandóan együtt voltunk. De én nem voltam belé szerelmes és ezt meg is mondtam a kutakodó barátainak nyíltan, csak boldog voltam, hogy valaki jóban van velem. Nagyon jól, kijöttünk, csak nem volt épp az ideálom, meg másba voltam szerelmes. Fél év múlva még mindig szeretett pedig megpróbálták lebeszélni róla. Én meg egyik nap azt vettem észre, hogy hiányzik! És két nap múlva megmondtam neki, hogy szeretem és oké minden! :) Aztóa halálosan szerelmes vagyok belé! :) Pedig ha én megmondok valamit, akkor az általában úgy van, és én azt mondtam áhh soha... :)
2009. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Velünk is így volt.

először én tényleg csak barátságot akartam, úgy is gondoltam, de aztán ő kezdett olyanokat írni, közeledni... és én hárítottam, hogy de én csak barát, aztán kezdett fura lenni, már csak azért kezdtem hárítani, mert úgy éreztem nem szabad (ugyanis ő 9 évvel idősebb, elvált), de csak nem hagyott és pár hónap múlva egyszer csak egymás karjaiba estünk... (az az este csak baráti, városban sétálós, beszélgetősre volt tervezve, de végén meg nem bírtuk egymást elengedni...)

Azóta már több mint hat év eltelt, és szeretnék a kisfelesége lenni, és sokat gondolunk már a kisbabára is.

Nagyon szeretem! Sőt néha úgy is érzem, már jobban mint kellene, pediga az elején én tényleg nem akartam, aztán belehabarodtam.

Szóval szerintem próbálkozhatsz, de ha pár hónap múlva is határozottan nemet mond, és pillantásában, viselkedésében nem látsz ellenkezőt, akkor hagyd, akkor tényleg nem érez semmit.


Sok sikert

(23/l)

2009. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is hasonló a helyzetem...Annyi különbséggel, hogy pasi vagyok, nem lány:)


Szal volt egy lány akivel randiztam 3-szor, a szexen kívül minden megvolt, én nem tom miért, de beleszerettem...Valahonnan a múltamból időközben felbukkant egy másik nőszemély is...Egy darabig nívódtam a 2 lány között, de aztán úgy döntöttem, hogy megkérdem az első lányt, hogy mit érez, és az alapján döntök...Teszem hozzá, a 2. lány akkor már szerelmet vallott..Szal az első lány válasza akkor az volt, hogy sajnálja, de nem érez olyat, amit ekkor kellene... Így hát maradtam a 2.csajjal, azóta is együtt vagyunk, de az első lány ismért felbukkant nemrégiben, és randit kért, miegymás, elmesélte, hogy mennyire hülye volt, etc...A randi megvolt, és az ágyamban kötöttünk ki...Szemét dolog volt tőlem, tudom, de nem jöttünk össze, maradok a 2. lánnyal...Annyit akartam mondani, hogy lehet szerencséd, összejöhet, csak jól kell fűzni a szálakat... Sok szerencsét!

23/F

2009. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és velem is megtörtént, hogy több évig udvarolt egy srác. Néha eltünt, gondolom feladta, hogy nem akarom. Aztán egyszercsak valami megváltozott bennem és elkezdtem megszeretni. Sőt szerelmes is lettem belé. Viszont akkor már Ő nem akart annyira. :( És nem is lett belőle semmi.
2009. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult.Majd 3 éve kerülgetjük egymást,mint macska a forró kását.Jelenleg ott tartunk,hogy szeretem,de nem tudom,hogy merre jár,így várok türelemmel,hátha ismét felbukkan az életemben,de akkor már nem engedem el.
2009. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"A Világ minden nőjét nem tehetjük magunkénak, de törekedni kell rá."

Ezt egy öreg haverom mondta nekem, úgy 25 éve.

Rájöttem van benne valami, de ez nem keresztyéni gondolkodás, másrészt, olyan szekér után ne fuss ami nem vesz föl!!!

Főleg, ha lépten nyomon jönnek az újabb szekerek, amiről kérdőn tekingetnek, no mi van miért nem ugrassz be hozzám?

2009. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!