Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Hiányzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Hiányzik! Még 3hétig az osztálytársam, utána lehet h soha többet nem látom. Szenvedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
vágj eret magadon, mást úgysem tudsz tenni!
2011. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom, középsuli végén vagy. Egyet tudok tanácsolni, ne sajnáltasd magad. Dumálj a sráccal, csajjal, hogy ez végleges-e vagy sem. Ha igen lépj tovább, nem fog semmi megváltozni attól, hogy egy sötét sarokba beülsz és elkezdesz bőgni, utána rohangálni, meg felesleges. Vegyél erőt magadon, próbálj mással foglalkozni.
2011. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
keress másik csajt/pasit, az lehet hogy elfeledteti veled. ha nem akkor meg keress még1et ;)
2011. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom tényleg! Mászkálj el sokat, amúgy is jön a nyár, bulizd ki magad és lassan úgyis elfelejted. Most meg próbálj megnézni egy filmet vagy olvass bele egy jó könyvbe, bár gyanítom úgyse tudsz majd koncentrálni rá, de az legalább kicsit elvonja a figyelmed.
2011. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Vágd fel az ereidet, fojtsd magad vízbe, ugorj le a tizedikről, csak mert otthagyott...


Jajj de utálom ha valaki így gondolkodik! Ha nem kellesz neki, úgysem fogsz tudni mit csinálni! Inkább örülj, foglalkozz valami mással! Barátok, család stb. Inkább ő depizzen hogy eldobott magától valakit, aki sosem hagyta volna ott...

2011. máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lOlEE válasza:

Mutasd magad vidámnak, és ha van értelme, és még érez valamit irántad, akkor elkezdesz majd neki hiányozni, és akkor majd beszélni akar Veled. Velem is pont ugyan ez van, 8 hónap után kért szünetet a pasim, aki egyben az osztálytársam, és most én is ezt csinálom. két hét múlva odaállok elé egy kérdéssel, hogy jön-e egy családi bulinkba, ahova ő is hivatalos... ha arra igent mond, akkor az azt jelenti, hogy velem akar maradni, ha nemet, akkor meg annyit mondok neki, hogy remélem majd néha találkozunk, mert barátnak is jó volt.

Próbáld meg magadban lezárni az egészet. nekem egy nap alatt sikerült. nem tudom, mennyi ideig voltatok együtt, de az a lényeg h most te is 2 hétig flegmázz vele, és annyi legyen köztetek a kommunikáció, hogy reggel meg délután köszönsz neki, és amúgy meg nem szólsz hozzá... ha ő odajön hozzád, akkor beszélj vele, de csak tömören és Flegmán. csak hallgasd meg mit akar;)

Remélem sikered lesz. ;) (amúgy lány vagy vagy fiú?)

2011. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Utolsó:lány vagyok... és nekem nagyon nem megy lezárni. Próbálom, de a suliban rá nézni sem bírok, mert rögtön elsírnám magam... mesélték osztálytársaim, h a hétvégén a volt barátom:/ bulizni volt, és felhívta őket h most ha ráhajt másik csajra, akk megcsal? és nagyon utálni fogom?most ennyire lerészegedett vagy mi volt ez?

2011. máj. 23. 15:26
 8/18 lOlEE válasza:

Hát lehet hogy ez volt, de sajnos nem valószínű :S

Viszont még érdekli a véleményed... Szerintem ezt csak akkor tudjátok tisztázni, ha leültök valahova, ahol nem zavarhat még véletlenül se egy ismerős. (jól jöhet egy olyan hely, ahol régen is jártatok)és komolyan elbeszélgetni, hogy mi volt az oka, és (ha ez volt ez első veszekedés pl, és amiatt), akkor mondd neki, hogy miért adja fel, és hogy csak ennyit érsz neki??

én júni6-án fogok vele beszélni, vszeg szakítunk. Nézz szét ezen az oldalon, én rengeteg hasznos tippet találtam, h mit mondhatnék, és szerintem te is találsz majd olyanokat, amik rátok igazak, és jó érv. Nagyon szurkolok, és szerintem várj péntekig, amikor még véletlenül se lehet az kifogás neki, hogy holnap TZ és tanulnia kell rá... Ha jóban vagy a családjával, akkor még hozzájuk is átmehettek vagy akár hozzátok, és beszéljétek meg!

ez a legfontosabb :) (jah és ha vannak olyan ruháid, amiket nagyon szeret rajtad, akkor azokat hordd ;) használd fel, azt amit tudod hogy szeretett rajtad, és "csábítsd el"

semmi sem 100% de nagyon szurkolok, és majd mondd el a végeredményt. ha nem itt, akkor e-mailben ;)

2011. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon aranyos vagy(= én is szorítok nektek(= igazából nem tudom,hogy kellene velem beszélni, mert állítólag ő nem akar feltétlenül... én meg nem fogok elé állítani,h de igenis! am ma beszéltünk pár szót, és rendes volt...
2011. máj. 24. 21:33
 10/18 lOlEE válasza:
Bunkózni, azt tuti nem fog...
2011. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!