Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem. Hiányzik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Hiányzik! Még 3hétig az osztálytársam, utána lehet h soha többet nem látom. Szenvedek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:56
1 2
 11/18 lOlEE válasza:
Nah van valami fejlemény?
2011. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Wáh,de aranyos vagy, h érdeklődsz(= Igazából nem beszéltünk rólunk,sztem nem is fogunk... de ma hozzám szólt,mármint eddig is beszéltünk néha,de ma közvetlenül nekem szólt... ennek örülök :) és már én is jobban vagyok
2011. jún. 1. 14:17
 13/18 A kérdező kommentje:
ti beszéltetek már arról a buliról?
2011. jún. 1. 14:19
 14/18 lOlEE válasza:

Ma akartam, de persze h pont ma ment át medencézni a haverjához... -.-

Délelőtt megkérdeztem tőle, h ráér-e délután, mert mostmár beszélni szeretnék vele... azt mondta h ráér, erre, amikor mondom h akk menyjünk el valahova (a sulink sarkánál van egy játszótér és oda szoktunk kiülni) akk azt válaszolta h jah hát ő csak a játszótér tulsó sarkára akart menni... (a haverjaink közül ilyenkor vki mindig odajön vmi hülyeséggel, ezért akartam elvonulni.. -.-)

2011. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 lOlEE válasza:

Ismered az Így jártam anyátokkal c. sorozatot?

Nekem rengeteget segített feldolgozni... Vígjátéksorozat, de elég sok okosság van benne ;)

2011. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

:/ Hát,sztem egyszer majd még megpróbálhatod, de ha nem vevő, akk hagyd. Majd ő úgyis keresni fog.

A címét ismerem, meg azt hiszem, hogy már láttam is egy részt, de nem emlékszem. Majd utána nézek(=

2011. jún. 1. 19:10
 17/18 lOlEE válasza:

Hát mi ma szakítottunk... így kimondva már eléggé torkig voltam a hülyeségeivel... meg ő amúgy is az én hülyeségem miatt szakított... Fiús lány vagyok ezért többet lógok együtt fiúkkal... Ő ezt látja, hiszen napi 6 órát együtt voltunk, és én meg azt láttam hogy állandóan a körülötte legyeskedő lányokat ölelgeti... ezt egy ideig elnéztem, de 8 hónap után kiborultam... és ezt akárhányszor felhoztam neki, mindig azt hozta fel h én meg mindig együtt lógok XY-nal... erre amikor azt mondom neki, hogy azért nem mindegy h egy lépéssel a megcsalás előtti dolgot csinálom vagy beszélgetek és hülyéskedek... -.-

Erre meg a leg szánalmasabb kifogást hozza fel: "nem ő ölelgeti a lányokat, hanem a lányok őt...". Ennél gagyibb kifogást nem tudok elképzelni.Amikor mondtam h sztem megpróbálhatnánk újra, azt mondta h már egy csomószor adott új esélyt nekem, de csak magában végiggondolta, hogy akkor most egy új esélyt játszok el... De velem ezt nem szándékozott közölni, hogy ki van akadva erre meg arra a hülyeségemre...neem... azt fájt volna közöni kereken... az tény h apró célzásokat tett arra h nem tetszik neki vmi, de aki ismer, az tudja h nagyon naiv vagyok és h a durva célzások sem esnek le... nagyon kiakasztott a szövegeivel...

2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát,sajnálom,h így alakult...Valószínű,h a gyerek még nem elég "érett",ha olyanokat mond h a lányok ölelgették őt... Ilyen nálunk is volt,még mielőtt nem jártunk,és tudta,h nagyon zavarna,és ő azután nem is engedte a lányoknak,h ölelgessék... Nálunk az volt a baj, h néha már én voltam alaptalanul túl féltékeny.Majd úgyis lesz más, hidd el, meg próbáld kiheverni:) (mondom én, akinek jelenleg annyira hiányzik a fiú, h az nem igaz...) azt hittem,h sikerült lezárni,de nem...ja,meg beszélgettünk a hétvégén egy buliban, és közölte, h ő szeretné,ha barátok maradnánk,de h ő nem is fog előttem csajozni,h ne essen nekem rosszul, de h ő azt szeretné látni,h én bepasizok:O... most nem tudom,h neki miért lenne olyan jó látni, ahogy én mással vagyok... ezek szerint kicsit sem lehettem neki fontos, na mindegy, ez van, majd az idő segít,remélem, biztos,h neked is fog,csak kitartás(=
2011. jún. 7. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!