Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben bele mennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben bele mennétek egy sima szex kapcsolatba?

Figyelt kérdés
nem kertelek. 16 éves vagyok. még most kéne szerelmesnek lennem és szivecskéket rajzolgatni...de valahogy nem jön össze a dolog. a legtöbb srác velem általában szexre utazik. eddig nem mentem bele a dologba...deee...egyre többet gondolkozok rajta. van egy srác akivel ismerjük egymást (mondhatni haverok vagyunk) szeretne velem lefeküdni. én nem lennék semmi rossznak elrontója, de azért szeretnék többet is. tegnap beszéltünk erről. akkor azt mondta h megismer jobban és utána megpróbálhatnánk járni. tudom hogy csak azért mondta mert szeretne meghúzni...nem látom értelmét hogy várjak a nagy betűs szerelemre...szerintetek nagyon rosszul gondolom? kérlek ne ítéljetek el emiatt. nem ismertek de elmondom hogy egyáltalán nem vagyok rib@nc
2011. máj. 21. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
16 évesen bőven ráérsz még. nem látod értelmét várni.... 16 évesen??? jesszus. ne csináld.
2011. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!