Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? (lent)

Figyelt kérdés
A barátommal csak hétvégén tudunk együtt lenni, ilyenkor együtt is alszunk. (3 éve járunk). Általában az van, hogy átjön egy két haver, nem maradnak sokáig, de iszogatnak...barátom ilyenkor becsíp..Most is itt alszik, pedig még fél 12 sincs..pedig beszélgethetnénk meg egyebek hajnalig, mint régebben...ilyenkor átgondolom, hogy ahelyett hogy a szobájában ücsörgök egyedül,mondjuk ehelyett az Öcsémmel filmezhetnék otthon vagy egyéb más dolgot csinálhatnék... Azért vagyok itt mert vele szeretnék lenni..nem jó ez így. Elronthattam valamit? Egyáltalán mit csináljak? Segítsetek kérlek!!! :'(
2011. máj. 21. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy egyszer menjetek el sétálni,vagy hogy csak legyetek együtt. ha úgy sem megy a dolog és nem foglalkozik veled, akkor ott nagy baj van. monnd el neki a bajodat, beszéljétek meg. szerintem ez 3 év után nem jelenthet gondot.
2011. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom te mennyire ronthattál el bármit... Ha a haverjait se látja a héten akkor sajna osztozkodni kell, esetleg megkérheted hogy igyon kevesebbet hogy rád is szánjon egy kis időt ha már olyan keveset lát. Bár apró jelekkel tudtára adod leeshet neki... de ha neki az ivászat fontosabb a barátnőjénél akkor... Legyen a haverokkal ettől el nem tilthatod hisz annak is rossz a vége, de akkor legyen meg a kompromisszum, hogy nehogymá a haverok többet kapjanak belőle mint te...
2011. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem tudom, mit csináljak. Egyetemre jár és semmire nincs ideje. De ha már nehéz szívvel elengednek otthonról, hogy vele lehessek, akkor ne csinálja már ezt :( Megbeszéltük, hogy nem lesznek sokáig a haverok, de hiába, ha becsíptek..Egyáltalán felkeltsem most? Még csak nem is együtt mentünk fürdeni...sietett és lefeküdt aludni. :(
2011. máj. 21. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy legközelebb ne jöjjenek haverok, vagy ne igyanak. Szóból ért az ember.
2011. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :))De ma mit csináljak? Az a baj, hogy én nem bírok várni és ha valami van, rögtön meg ki kell beszélnem magamból. És látjátok milyen hülye vagyok..ide írkálok, amikor a fiúm itt van mellettem...De nem akarom felébreszteni..félek,hogy ideges lesz és nem sül ki ebből semmi jó.
2011. máj. 21. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki azt, hogy nem mész el hozzá hétvégén. Mondd meg neki, hogy hiányzik, ami régen volt, és addig nem mész, amíg nem kaphatsz belőle többet, mert számodra így semmi értelme "együtt lenni" nála, hogy nincs is veled. Tudom, hogy nehéz lenne kibírni, de talán egyszer sikerül. Akkor átgondolhatná a barátod, hogy Téged akar- e inkább, vagy fontosabb neki, hogy akkor iszogasson a haverokkal, mikor ott vagy nála. Próbáld megbeszélni vele, de ez lenne igazán jó "kezelés", ha nem mennél el emiatt hozzá.
2011. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. A szavaidnak következménye is legyen. Hagyj ki nála egy hétvégét, mondván, nem látod értelmét átmenni, ha isznak és gyakorlatilag nem vagytok együtt.
2011. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!