Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen a folytatás?

Figyelt kérdés

7 és fél hónapja vagyunk együtt a szerelmemmel és 80 km van közöttünk és ez nem is sok csak az annya nem nagyon engedi hogy talizzunk:S Nagyon nagyon nagyon szeretjük egymást nembírunk szakíttani egymással és nem is nagyon akarunk csak tudjuk hogy csak szenvedés vár ránk mert nemtudunk találkozni és nem tudunk együtt lenni. Szerintetek van így értelme vagy inkább szakítsunk ami nagyon fájna mindkettőnknek?

(nagyon nem akarunk szakíttani egymással és úgy érezzük hogy ez igazi szerelem és letudnánk egysmással élni az életünk csakhát mivel nemtudunk talizni és így a közeljövőben csak szenvedés vár ránk)

16F 14L


2011. máj. 21. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok, és az így szerzett szabadidődben tudod gyakorolni a helyesírást.
2011. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakitsatok, teljesen ertelmetlen virtualisan komoly kapcsolatot letesiteni..
2011. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fke ***** válasza:

nem értem a problémát.


ha igazi szerelem, akkor meghátrálsz azért mert "szevedned" kell? akkor nem igazi szerelem.


ha én szerelmes vagyok, akkor átgázolok az elém kerülő akadályokon és eltűröm amit dob az élet.


Szerintem te egy kis f@sz vagy, aki épp felfedezi a szexualitását és azt hiszi, hogy Romeo...


nőj fel tud meg mit jelent szerelmesnek lenni aztán jelentkezz


jézusom...

2011. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, es hozza teszem, ez alatt a 7 honap alatt ..pf.. had ne mondjam hany "igazi" csajod/pasid lehetett volna
2011. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fke ***** válasza:
^^ illik hozzá tenni hogy mikor írtál
2011. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
néhány év múlva olvasd vissza ezt a kérdést:))
2011. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fke ***** válasza:
^^ pontosan - ha majd nem kell pelenkát hordanod akkor lehet komoly kérdés lesz
2011. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!