Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele és próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele és próbáljam meg elfelejteni, vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt megcsaltam 1 szájrapuszival a barátomat és azóta állandóan gyanakszik,de kezdem úgy érezni,hogy kezdi túlzásba vinni,és hogy túlreagálja ezt az egész dolgot. Kezdek belefáradni abba,hogy bizonygatom neki,hogy nemhazudok neki,azóta nem csaltam meg,és nemcsináltam semmi rosszat. Ma azzal próbálkozott,hogy aztmondta,hogy hallotta ettől meg attól az osztálytársamtól,hogy én miket csinálok meg hogy megcsalom, és hogy jobblenne ha bevallanám neki. Meghogy már bánja,hogy adott nekem az a megcsalás utána 1 esélyt meghogy akkor nempofozott fel amikor ezt bevallottam neki.

Próbáltam vele beszélni,de nemér semmit. :S


2011. máj. 21. 23:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ébreszd fel, hogy neked ez így nem megy tovább, ha ilyen viselkedése van. Ne az orra alá vágd, hogy vége van. Csak közöld vele, hogy így nem lesz jó és próbáld a bizalmád eközben visszanyerni. Remélem segített valamit, mert mást nem tudok javasolni csak ezt.
2011. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem tudom,hogy miért csináltam! Azthiszem,hogy valamiért haragudtam rá és azért,amikor közeledett az osztálytársam nemlöktem el. Persze mostmár bánom,és tudom,hogy ez nem megoldás!

Hiába mondom neki,elfelejti 1 időre,1-2hétig olyan jól megvagyunk mint régen,aztán megint felhozza és elront vele mindent!

2011. máj. 22. 00:12
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj azzal hogy megcsaltad elég erős ütőkártyát adtál a kezébe. Ha ennyire féltékeny jobb ha elengeded, de mindenképp megpróbálhatod kiengesztelni, de ha ez sem tetszik neki utolsó megoldásként hibáztasd őt a csók miatt így vagy csúnya szakítás lesz vagy mélyen elgondolkozik, hogy túlreagálta. Mondjuk lehet csak nem figyeltem de hány évesek is vagytok? Szex volt már? stb...
2011. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk,igen volt már. Az utóbbi miért lényeges?
2011. máj. 22. 09:20
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ezért az egészért őt hibáztatni,mert tudom,hogy milyen érzés..
2011. máj. 22. 09:25
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert én anno szakítottam egy csajjal 2 szájra puszi miatt. Amióta viszont lefeküdtem jelenlegi barátnőmmel azóta nem tartom olyan hatalmas vétkezésnek a szájra puszit... Egyébként ha ezt ennyire túlreagálja akkor elég éretlen a barátod.
2011. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem nagy dolog egy kis szájra puszi, de ha egy fiú nagyon szereti a párját, akkor lehet vele szemben érzékeny. És én is leírom, csak azért csinálja ezt meg nem akar elhagyni(szeret).
2011. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ma 09:30 ha ma megb*szol 5 nőt akkor mindenki értetlen, mert komolyabb kapcsolatot szeretnének? A szájra puszi is megcsalás. Tudtommal még barátot nem puszilunk szájon.
2011. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az is megcsalás,de azért nem olyan nagy ügy.
2011. máj. 22. 20:38
 20/23 anonim ***** válasza:
Neki az és ez nekem is az lenne. Számodra lehet semmiség, mert neked csak úgy jött. Akkor nyugodtan szájon puszilhatna egy bombázó csajt a párod és mondhatja, hogy semmi baj szívem, mert nem nagy ügy:D Tényleg így működne? Jogosan fél és te meg ebből menekülsz. Melyik nőtől lehetne várni kitartást? Szerintem jobb, ha megsem kérdemXD Bár a pofozás dolog nem szép tőle, amivel nem vagyok kibékülve ebben a sztoriban:S Remélem nem gondolta ezt komolyan.
2011. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!