Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk virággal kecsegtet az első randin, vagy verset ír nekem, szerenád az már nem kell :D az kicsit olyan fura, de most perpillanat ilyen nagyon romantikus alkatra gondolok, aki egyben még vicces is és megmosolyogtat, szinte már nyálasan romantikus,és egy életen kitart amellett a nő mellett akit szeret :D mert egy ilyen férfira lenne szükségem, csak arra vagyok kíváncsi hogy a mai 21. századi sztereótípia kiírtotta-e az összeset vagy még akadnak? :) L/18 és köszönöm a válaszokat
2011. máj. 25. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, mondjuk 1. randira nem viszek virágot, csak ha már ismerem a lányt jobban.

Volt, hogy egy lányt így akartam meghódítani, erre mi történt?Lemondta a randit egy nappal előbb, azóta valahogy elment az ilyesmiktől a kedvem:S

21f

2011. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

az én kérdesm meg az hogy létezik még oylan csaj aki a kedvességet nem baráti gesztusnak veszi és ha a srác többet akar barátságnál akor nem küldi el a fenébe???

mert velem csak ez történik

pedig és simán benne lenék a zilyen romantikus dolgokban

virág meg hasolók de hát ugy veszem észere gondolm nem csak én

hogy ez a tipus nem kell senkinek

2011. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Többen léteznek, mint gondolnád, csak nem mernek így tenni, mert félnek attól, hogy a csajnak nem jön be (ez általában így van) és úgy járnak, mint az első válaszoló...
2011. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Itt vagyok, ilyen vagyok és épp most csalt meg a barátnőm... ki is dobtam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ez az én kérdésem, olvasd csak el a második válaszolót. Rendes pasi kell mi? És így vélekednek egyesek.

2011. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lehet valaki úgy is romantikus hogy nem viszi túlzásba (szoval nem nyálas). meg lehet találni az arany középutat, igenis vannak még ilyenek :)
2011. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

A GYK-n minden férfi és nő tökéletes szóval itt minden férfi ilyen lesz ha Neked most ez kell. Aztán majd egy másik kérdésnél teljesen mások lesznek. :)

Amúgy létezik olyan nő aki virággal lep meg az első randin és verset ír nekem és vicces és szép és kitart mellettem örökké, bármi is legyen?


Amúgy régen más volt ?

A lovagkor meg az ilyen dolgokat csak kitalálták a romantika korszakában. A romantika meg nem csak a nyálasságról szól.


Tudok hogy cinikus voltam, és ennek ellenére én azt gondolom hogy vannak ilyen férfiak. Csak a gondolkodtatás miatt vettem kicsit cinikusra a hangot. Remélem értitek.

2011. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
én csalnám meg a páromat :S utána nem is tudnék nyugodtan aludni :S inkább megbeszélném vele, ha valami baj van, szerintem minden lány más :D szóval ő megtette én nem tenném meg :)
2011. máj. 25. 15:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod őket, dobj egy üzit! :)
2011. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
akár a romantika korszaka találta ki, akár nem, nekem az ilyenfajta romantikus udvarlás nagyon is tetszik :P
2011. máj. 25. 15:53
 10/18 anonim ***** válasza:

15:46 vagyok. Csak épp azt akartam szemléltetni, hogy ne csodálkozz ha ritka az ilyen csávó, mikor látod mit csinál a legtöbb csaj.

A lényeg meg az én kérdésemben a második válaszoló. Csak ezzel akarom szemléltetni, hogy vannak igen de a legtöbben ilyen véleménnyel vannak feléjük éppen ezért inkább elbújnak és nem mutatják ki.

2011. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!