Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Aki mondjuk virággal kecsegtet az első randin, vagy verset ír nekem, szerenád az már nem kell :D az kicsit olyan fura, de most perpillanat ilyen nagyon romantikus alkatra gondolok, aki egyben még vicces is és megmosolyogtat, szinte már nyálasan romantikus,és egy életen kitart amellett a nő mellett akit szeret :D mert egy ilyen férfira lenne szükségem, csak arra vagyok kíváncsi hogy a mai 21. századi sztereótípia kiírtotta-e az összeset vagy még akadnak? :) L/18 és köszönöm a válaszokat
2011. máj. 25. 15:40
1 2
 11/18 anonim válasza:

Léteznek romantikus hozzáállással rendelkező férfiak. Viszont, azért tenni is kell, hogy a tenyerén hordozzon, hogy viszont szeresd, hogy folyamatos, jól működő kommunikáció legyen köztetek. Egyébként egy jó párkapcsolatban sztem alap dolog tud lenni a kedveskedés, az apró meglepetések, és ezt nem csak a ffi részéről kell elképzelni, hanem fordítva is ugyanúgy!

Az hogy érvényesülni ők kevésbé tudnak, mint a sok esetben ennél jóval határozottab és rámenősebb srácok, egy más kérdés. De ha ilyet keresel, akad még. :)

2011. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
en egy csalados anyuka vagyok igaz 22 eves vagyok de a parom pontosan ilyen minden heten veszi a viragokat nekem es szebnel szebb ajandekokat lepp meg .ezzel csak azt mutatja hogy mennyire szeret es gondol ram figyelmes.tolem pedig a megnagyobb szerelmet es huseget kapja.es fogja is mert imadom.
2011. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kínálat szegényes mivoltát magyarázza a kereslet hiánya is...
2011. máj. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

15:46-os válaszolónak:


együttérzek veled, magam is azt tapasztalom,mint fiú, hogy a mai lányok már csak a lánnyal keményebben bánó, nem figyelmes, nem túl kedves fiúkra hajtanak többnyire


ezért is néztem nagyot, amikor megláttam ezt a kérdést a 18 éves lánytól


Ki érti ezt?

2011. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia


Hát aszem én ilyen lennék. De gondolom nagyon sok jelentkeződ lesz most.

Régebb mindig arról álmodoztam, hogy majd egyszer verset írok egy lánynak. Csak nem nagyon volt kinek. Meg ilyet csak akkor tennék, ha télleg szeretném. Volt egy ilyen művészkorszakom 10-es koromban, aztán azóta eléggé műszakis lettem, de nem zárkózom el a humán dolgoktól.


Hát virág az első randin?:) Igen, ez jó dolog, de én akkor tenném, ha már határozottan tudom, hogy tetszik az adott lány és kell nekem. Ha csak olyan ismerkedős randi, arra még nem vinnék virágot. Sztem a virág azt jelenti, hogy szeretem az adott lányt. És az első randin, ha még nem is igazán ismerjük egymást, akkor nem vinnék virágot, mivel még nem vagyok biztos. De persze, ha udvarolnék, akkor alap dolog a virág.


Életen át kitart?:D Én vhogy mindig is arra vágytam, hogy csak 1 bnőm legyen, aztán majd elvenném feleségül stb (: .

Sajnos már volt 1 bnőm régebb, párszor találkozgattunk egy ideig. (Nem történt vele semmi olyan, amire a huncutabb beállítottságú netezők gondolnának.) De igazából tanultam belőle úgy érzem.


Óh, de neked férfira van szükséged. Én meg még csak egy kisfiú vagyok.


20F

2011. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán léteznek még olyan lányok akik romantikára vagynak? Eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy csak a rámenős alfahímeknek van esélyük a hölgyeknél. Még a kifinomultabb hölgyeknek is szinte csak ez kell. Nem számít a suli, vagy a belső tulajdonságok. Csak hogy legyen jóképű meg izmos meg lehetőleg legyen sok pénze.


Hiába keresne már bárki is hercegnőket, amikor azok boldogan ugranak a sárkány nyakába.


A mai 21. századi sztereotípia kiírtotta-e az összes hercegnőt vagy még akadnak?

2011. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Léteznek, igen.

Nem rég volt egy lány, aki a második randin egy üveg bort, és egy parfümöt kapott tőlem.

Egy másik lánynak a múlt héten csokit, virágot, és egy illatos gyertyát vittem első randira. Kirándulni mentünk a Badacsonyi hegyekbe, sokat sétáltunk, jókat nevettünk... :)

Verset írni nem szoktam, de nagyon szeretem a zenés versfeldolgozásokat, olyanokat szoktam küldözgetni lányoknak.


22/f

2011. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint több romantikus pasi van és kevés olyan csaj aki észreveszi és értéke + még talán viszonozza is.
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!