Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért neki mondta mért nem nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért neki mondta mért nem nekem?

Figyelt kérdés
Már két éve tetszik 1fiú de neki nem jöttem be így nem igazán törődtem vele. most 1hónapja van barátom, de ezzel a fiúval is nagyon jóban lettem, mindenről el tudok vele dumálni. most ah beszélgettem a pasimmal, kiderült h pár nappal azután h összejöttünk a fiú aki régóta tetszik bevallotta a pasimnak, h bejövök neki és összeakarta velem jönni. mi értelme volt, és nekem mért nem mondta?
2008. febr. 18. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem merte mert félt hogy visszautasítod őt. Lehet, hogy azért mondta a barátodnak el, mert megakarta tudni hogy neked bejön e ő, vagy pedig 2 évvel ezelőtt is bejöttél neki, csak nyuszi volt, és most hogy lett barátod, féltékeny lett kicsit. Vagy nem tudom. Az a fiú tudta /tudja hogy bejön neked? (Írd le kommentbe, hogy világosabb legyen a kérdés, és akkor talán jobban rájövünk a válaszra) :-) szia!
2008. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
két éve is tudta h bejön nekem,és most is tisztában van vele..:S de ő az összes csajjal játszik,két éve nekem sem adott egyértelmű választ:S most ezért sem értem h ha tényleg nem gondolja komolyan a csajokat mért mondta el a pasimnak?engem komolyan gondolna?de akkor nekem bevallhatná..tudja h nekem bejön...
2008. febr. 18. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívatja a barátod, mert tudja, hogy bejön neked. Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Gondolod, hogy téged igazán komolyan venne úgy, hogy a barátodnak ilyeneket mond azután 2 nappal, hogy összejöttetek?
2008. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak össze akar ugratni benneteket. És félig sikeres is volt, mert most is őrajta töprengsz, ahelyett hogy a barátodra gondolná. Neki kényelmes lenne,. ha ti szakítanátok, és te újra őérte epekednél, mint az utóbbi 2 évben. Kérdés csak az, akasz e te még esélyt adni neki és futni utána, miközben tudod hogy érzései komolytalanok és csak játszik a csajokkal, vagy pedig kitartassz a barátod mellett, aki legalább szeret téged.
2008. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!