Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ebből csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ebből csinál balhét?

Figyelt kérdés
Nem hívtam fel tegnap a pasimat, erre ő teljesen kiakadt és kérdőre vont, hogy mi az, hogy a netre fel tudok menni, de neki nem tudok telefonálni. Esküszöm nem értem.
2011. máj. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a netre miért volt időd és egy 1 perces telefonra miért nem?


Ha erre tudod a választ akkor tudod , hogy jogosan vont e kérdőre!

2011. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

XD

Hát ha rendszeresen csinálod ezt akkor megértem, de hogy most csak ennyin kibukni hát.... Örülj, ha le fog hígadni, de ha nem akkor állítsd le. Szoktak az emberek kiakadni és ostobaságot csinálni, inkább próbáljátok megbeszélni.

2011. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem például mindig fontosabbak voltak a barátaim mint az aktuális kapcsolatom. Ez a többséget irritálta és próbáltak kisajátítani. Ahogy látom nálad is a kisajátítás a probléma.


Nagyon sok betegesen kapcsolatfüggő embert ismerek és bizony képesek tönkretenni a másikat a túlzott szerepvállalásukkal. Önálló ember vagy azt csinálsz amit akarsz, nehogy már magyarázkodnod kelljen bárkinek is a tetteid után. Aztán persze ha te is kapcsolatfüggő vagy akkor ez a helyzet megfelel, viszont én a helyedben nem hagynám ezt a dolgot. (Gondolom nem először követelőzik meg von kérdőre, és nem is utoljára) 19/F

2011. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon sokat dolgozom és amikor hazaérek, akkor nem vágyom másra, mint egy forró zuhanyra és a meleg ágyra. Mivel nem első alkalom, azért valahol értem a dolgot, de akkor sem kellene ennyire kiakadni egy nyamvadt telefon miatt, főleg, hogy egyébként, meg minden nap beszélünk. Azt hozzá kell tenni, hogy mindketten 25 évesek vagyunk.
2011. máj. 26. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

így egy kicsit más....


Ha beszéltek akkor azt is beszéljétek meg, hogy nem egészséges ha mindig egymás seggében vagytok azaz hagyjatok egymásnak egy kis levegőt is venni...kell néha olyan is amikor pölö odaülhettek a gép elé és azt néztek keresgéltek rajta amit akartok , hogy nap végén egy kicsit kikapcsolódjatok....ergo: legalább heti 1x hanyagoljátok egymást!


Mi lenne ha együtt laknátok ????? Minden sz@rért számon kérne...Te jó is ten kész pokol lenne ha ti 2-en együtt laknátok szerintem...már bocsi


első voltam...26/f

2011. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán nem passzoltok. Neked valaki kell akire számíthatsz, meg szeretgethetitek egymást és nem "zaklat" hagyja hogy magadban legyél. Öt meg zavarja hogy neked nem ő a minden. Hogy képzeled hogy egyáltalán egy napot is kihagysz a telefonálásból.


És ja ha összeköltöznétek valószínűleg még rosszabb lenne és nem működne. Nahh, de csak mondom.

2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!