Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy párkapcsolatot kezdeni hogy nincsenek érzéseid?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm kb. fél éve, egy éves kapcsolat után. Nem találtam még lányt akivel nagyon jól el tudnék lenni, (olyan viszont akad aki jól érzi magát velem), sőt még azokkal se akikkel annak idején nagyon jól megvoltunk :S. Ez az állapot vajon így marad? Adjam le az igényeimet érzések terén? 24F
2011. máj. 27. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagy volt a csalódás, hogy úgy érzed, kihaltak az érzések?

Először ki kell heverni ezt. Így nem érdemes belemenni párkapcsolatba. Tapasztalat...

35F

2011. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bele kell menni, próbálkozni kell, aztán vagy jön az érzés, vagy nem. Különben lehet, hogy sokáig úgymaradsz. Ez is tapasztalat.
2011. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb találj olyat, akivel te is jól érzed magad, nem pedig csak ő veled. Nem kell egyből beleszeretned és ez az érzés sem marad mindig így. Csak rajtad múlik, mikorra szeded össze magad, ebben más nem segíthet.
2011. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerosomnek olyan pasitól lessz babája akibe nem szerelmes. Más pasit szeret. De ez így nem normális. Ezzel átvered a másikat
2011. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valahol én is úgy gondolom hogy csak azzal jövök össze akivel komolyabban is érzem, a kérdés azért merült fel bennem mert a volt barátnőm összejött valakivel szakítás után két héttel, érzelmek nélkül(kedvesen ezt meg is írta) és érdekelne, hogy ennek mennyi értelme van?
2011. máj. 27. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van, hogy az orrod alá tudta dörgölni, fájdalmat tudott okozni még utólag is. Aztán lehet hogy vergődik egy ideig az új kapcsolatában, esetleg a hapsi szereti, a nő pedig csak hazudik, kihasználja, stb., aztán lelép.
2011. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből hősszerelmessé válni, ha összejössz valakivel. Olyannal meg gondolom nem is kezdesz, akivel nincs meg az alap vonzalom. Próbálkozni kell, aztán kiderül, lehet-e belőle valami. Viszont semmiképp sem hitegess azzal senkit, hogy szereted, mert azzal nagyon csúnyán át lehet verni az embereket..
2011. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, úgy döntöttem hogy egyelőre haladok tovább, és megtartom az igényeimet. Rájöttem hogy szeretek én így is, igaz nem olyan magas hőfokon de ez a nyugalomhoz, és a természet élvezetéhez teljes mértékben elég. Szóval majd jön az a lány akivel megmozgatjuk egymást, addig meg élvezem az egyedüllét szépségeit...
2011. máj. 29. 22:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom, sorstárs vagy...

Én is próbálok olyan dolgokat büntetlenül élvezni, amiket egy párkapcsolatban nemigen lehet. És amik nélkül úgy érzem szegényebb lenne az életem (pl. kimegyek egyedül az erdőbe elmélkedni órákra, és mikor hazajövök, senki nem szívja a véremet, hogy merre jártam, és miért). Szóval, ez az állapot nem véletlen, és kell. Aztán úgyis jön majd valaki, akiért feladom ezeket az élvezeteket. Aki megérdemli, hogy feladjam...

36f

2011. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy érezni, hogy azok lépik ezt meg akik akik társfüggők! Szóval, egy indokkal több miért ne kezdjünk frissen szabadult leányzóval :), és miért érdemes gyász munkát végezni.
2011. jún. 2. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!