Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed az esélyeimről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed az esélyeimről? Kialakuló kapcsolat.

Figyelt kérdés

Csak vázlaotosan irnám le:

- Ismerem régebb óta, tetszett is.

- Mostanában úgy döntöttem, hogy el kezdem neki csapni a szelet

- A telefonszámát megadta könnyedén :)

- Eddig egyszer felhivtam délelőtt, hogy mikor végez a suliba, melyik busszal megy stb... Aranyos volt, de nemtudom, hogy ez csak ilyen alap lehet, vagy tényleg azért mert érdeklődik is irántam.

- A szemezést elsőnek amikor kezdtem vele akkor pár másodpercig birta utána elnézett, nemrég pedig amikor találkoztam vele, beszélgetés közben hosszasan néztünk egymás szemébe :))



Ennyi nagyjából a sztori, nemtudom behatárolni, hogy van-e esélyem, mert szép lány révén lehet, hogy más sim próbálja magába bolonditani :))


2011. máj. 28. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarba jött amikor hosszasan nézted és elfordult... szerintem bejössz neki mert akkor nem viszonozta volna a szemezést, hanem egyből "témát" váltott volna. Próbálkozz de óvatosan, mert hamar zavarba jöhet ( az elmondattak alapján). Sok sikert. :)
2011. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg azért fordult el mert zavarba jött,amiért nézted ez jót jelenthet,folytasd így tovább:)
2011. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!