Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barát megkeseríti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barát megkeseríti az életünket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyok együtt. 10 hónapja együtt is élünk. Van egy haverja, aki piócaként élt a nyakán. Szinte ő volt a férfi élettársa.

Rossz anyagi körülmények közül jön a gyerek, ezért a páromék mindig megsajnálják. (Én is sajnáltam sokáig, mert ártatlan feje van, és a háttere miatt is sajnáltam)


Olyan szinten pióca hogy:

- ott ült az első randinkon és utána még haza is kísért (a párommal együtt). Ráadásul ezen a hazakísérésen be is próbálkozott nálam, és próbálta lejáratni a páromat.

- Mindig náluk eszik. Semmit nem köszön meg. Leül a helyemre, pofátlanul felzabál mindent.

- Autóban sokáig ő ült előre a párom mellé, felcsavarta a zenét, kizárt a beszélgetésből.

- Legtöbbször megpróbál kizárni a beszélgetésből.

- Konfliktust generál köztünk. Egymásnak uszít minket. És élvezi amikor fel tud hergelni.

- Melót kap a párom apukájától de még ezt sem hallottam soha megköszönni.

- A kabátját ők varják, mossák stb.

- Pióca mód élni próbál a nyakunkon nap 24 órában.

- Mindent a pároméknak köszönhet de a gyerek elvárja a dolgokat, nem ismeri a "köszönöm szót.

- hihetetlen képessége van, mert az emberből 10 perc alatt ki tudja hozni az állatot. Még belőlem is. Tegnap kishíján neki mentem, pedig iszonyú higgadt vagyok. Fiú testvérem is az (ő már elkapta a nyakát) és a párom is elkapta már a torkát mert ki tudja hozni az embert nagyon durván a sodrából. A végsőkig képes idegelni.


ÖSSZEGEZVE:

- A veszekedéseink 95%-a miatta van. Vagy rajta vagy miatta veszekszünk, vagy azért mert annyira kiidegelt már minket hogy tiszta feszült, stresszesek vagyunk.

- Nálam pedig betelt a pohár.

- Nap 24-ben alázott, és hiába szólt rá bárki. A feneke is kivan nyalva mert "szegény gyerek szar körülmények közül jött" és ennek ellenére még arra sem képes hogy legalább azzal meghálálja hogy normálisan viselkedik.


KÉRDÉSEM:

Mit tegyünk? Már nagy nehezen lekoptattuk. Naponta nem 24 órát van ott, hanem csak mondjuk 1,5 - 5-óráig.

A párom tudja milyen, mégis megszánja az anyagi helyzete miatt, ezért nem koptatja le, inkább "nevelni próbálja". De hiába. A mi idegeink mennek rá.


Nagy önzőség azt mondanom a páromnak hogy nem vagyok hajlandó találkozni vele ha a srác ott van? A srác amúgy hivatlanul jön le. Nem egyszer megzavart minket.


Kérlek, adjatok jó ötleteket! Én már ott tartok, hogy szánalom ide vagy oda a srácot ki fogom osztani. Csak félek hogy lelép.


22/l 20/f

Pióca: 20/f (szűz)


2011. máj. 29. 09:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
már nem sajnálom... jobb ez így :D de azért neked sem könnyű...
2011. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!