Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, beleszerettem a legjobb barátnőm pasijába?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm kiskorom óta ismerem, mindent együtt csinálunk és mindig legjobb barátnők maradunk. De egy fiú, akibe szerelmes, jár vele. És délutánonként az fiú,én, és a legjobb barátnőm, és még pár fiú együtt szoktunk kijárni. És végig kell néznem ahogy smárolnak...én ekkor majd belehalok, és mikor a fiú elmegy, a barátnőm ott örül, nekem a szivem szakad meg, de örülök hogy boldog a barátnőm. De én beleszerettem a pasijába, de halálosan, rá gondolok folyton, és most a barátnőm pasija megkért hogy járjak a barátjával. Én belehalok, ő ölelgetni fogja a barátnőm, én meg aző ronda barátjával kell lennem. És a fiúnak nem birtam nemet mondani, mert könyörgött hogy járjak a barátjával. A multkor a fiú puszit is adott nekem, majd meghaltam örömömben. De minden nap végig kell néznem ahol smárolnak, és nekem a fiú nagyon fontos folyton rá gondolok... Help!!! Kérlek segítsetek!
2011. máj. 29. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből a fiút... A másikkal szakíts, csak áltatod szerencsétlent. Maradj igazi barátnő, ne egy fiún múljon a hátad mögött lévő igaz barátság.
2011. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ?NÉV? ***** válasza:
szarügy
2011. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni, csak azt hogy összejössz egy másik pasival aki tetszik neked és hátha az el tudja feledtetni veled a barátnöd pasiját.... mást nem tudsz tenni, ha nem jössz össze mással akk esélyed sincs arra h elfelejtsd a pasiját.... és legjobb barátnö pasiját bunkoság lenne elvenni, föleg h legjobb bnök vagytok, gondolom nem akarod h ez a barátság megszakadjon, ráadásul igy... ugyhogy nincs más választás, össze kll jönnöd egy másik pasival és arra koncentrálnod.. :((((
2011. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De akkor a fiú megharagszik rám, ha nemjárok a barárjával. És én azt nem élném túl, meg már megígértem. :( Hát az, szarügy.
2011. máj. 29. 12:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis buta liba vagy, már ne haragudj. Mit tudsz te arról a "pasiról"? Mely tulajdonságai azok, amelyekbe beleszerettél? A szép szeme? Jó feneke? Helyes arca?

A gond, hogy a szerelem ennél mélyebb dolog, nem külsőre, hanem belső tulajdonságokra irányul. Tudod mivel szeret foglalkozni szabadidejében? Tudod mi a jövőképe, hogyan képzeli az életét? Tudod milyen, amikor mérges? Amikor durcás? Vagy tudod milyen, amikor nem társaságban van, hanem kizárólag a szerelmével? Hogyan beszél vele, hogyan kedveskedik neki?

Szóval miért is rajongsz érte annyira? Mert jól néz ki és mert társaságban jófej? Értem... hát, nagy szerelem.

2011. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ez kellemetlen helyzet, de a saját kapcsolataidban legyél már egy kicsit önzőbb. A szerelmedről mondjál le. Azt a szerencsétlen "flótást" pedig ne hülyítsd. Az senkinek sem jó.
2011. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezekre a kérdésekre mind tudom a választ!!! :(
2011. máj. 29. 13:01
 8/15 A kérdező kommentje:
Annyia rossz, mikor végig kell néznem ahogy smárolnak. Aztán végig hallgatni a bnőm örvendezését... :( és örülnöm vele, belül pedig meghalok
2011. máj. 29. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Jajj te szegény, mindjárt sírva fakadok!Szerinted a jelenlegi pasid mit érezhet, mikor kiderül majd, hogy mit gondolsz róla?!Hülye ringyó!!!Egy cseppnyi tartás sincs benned!!


18/F

2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ne legyél már f*sz, ne is haragudj. Ki ér többet, a barátnőd, vagy a srác? Ez a két választásod van. Mert ha a csaj fontosabb, akkor hagyod az egészet, ez totál egyértelmű. Ha viszont a te h*lye fejedben a szerelem lila ködje úgy eluralkodik, akkor menj le a p*csák szintjére, csábítsd el a srácot, és szarj a barátnődre, aki eddig mindennél fontosabb volt. A döntés a tiéd, nem is értem miért írsz ilyen hülyeséggel ide.
2011. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!