Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, beleszerettem a legjobb barátnőm pasijába?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm kiskorom óta ismerem, mindent együtt csinálunk és mindig legjobb barátnők maradunk. De egy fiú, akibe szerelmes, jár vele. És délutánonként az fiú,én, és a legjobb barátnőm, és még pár fiú együtt szoktunk kijárni. És végig kell néznem ahogy smárolnak...én ekkor majd belehalok, és mikor a fiú elmegy, a barátnőm ott örül, nekem a szivem szakad meg, de örülök hogy boldog a barátnőm. De én beleszerettem a pasijába, de halálosan, rá gondolok folyton, és most a barátnőm pasija megkért hogy járjak a barátjával. Én belehalok, ő ölelgetni fogja a barátnőm, én meg aző ronda barátjával kell lennem. És a fiúnak nem birtam nemet mondani, mert könyörgött hogy járjak a barátjával. A multkor a fiú puszit is adott nekem, majd meghaltam örömömben. De minden nap végig kell néznem ahol smárolnak, és nekem a fiú nagyon fontos folyton rá gondolok... Help!!! Kérlek segítsetek!
2011. máj. 29. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te 12?

Mi az, hogy szívességből jársz valakivel? Ebben a legnagyobb vesztes a jelenlegi "barátod", mert minél később derül ki, annál nagyobbat fog koppanni szerencsétlen.

Csak úgy kíváncsiságból, ha a srác azt kérte volna, hogy állj ki a sarokra és a bevételt add neki, megtetted volna, csakhogy ne haragudjon meg rád? Miért tetszik a srác, csakmert a barátnőddel van? ha egyedül lenne, akkor is kellene?

Lépj tovább, keress valaki mást, de a kapcsolatukat ne akard tönkretenni.

2011. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már nem járnak. A bőm egyszer szeretia srácot, egyszer nem... Én igazán szeretem. A barátnőm és ő már szakitottak.
2011. máj. 29. 19:32
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg?!XD:D
2011. máj. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel,én velem ugyanez történt csak nem a barátnőm szerelmébe lettem szerelmes ,hanem egy nagyon közeli rokonoméba!borzalmas érzés a viszonzatlan szerelem,én a helyedbe még most próbálnék nem gondolni rá,mert ha a gondolataidba édesgeted ezt a srácot,ugy beleesel,hogy őrület!csak szenvedés lesz az egész napod!szerintem hagyd és várj!lehet,hogy elmulik náluk és szabad lesz a pálya a sráchoz!de addig tartsd tiszteletbe a barátnődet! és a srácnak te tetszel?
2011. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát mindig ölelget,meg puszit is adott. :D a bnőm csak röhögött, nem is érdekelte. És mikor a fiú, szakitott a bnőmmel aztmondta a bnőm hogy nem is szereti annyira. Szereti, csak már nem annyira mint régen. Ő barátként tekint rám, de aztmondta nagyon szép vagyok, és mikor nemvok vele hiányzok neki... :) De néha viszont megbánt engem... Aztmondta a fiő, hogyha tetszik valakinek mondja meg neki mert akkor lehet hogy ő is érez irránta valamit, és jobban is bánik vele, de nemmondhatom, mert a bnőm fontos nekem!!! :( :( pedig tudom hogy a bnőm nem szereti őt igazén...
2011. máj. 31. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!