Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"boldog"párkapcsolatban vagyok. De a lánynak sokszor nincs kedve hozzá. Magamnak szoktam a zuhany alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szakítsak? bárhogy próbálkoztam már...

pedig eddig egyik csajom sem panaszkodott. vele jól megvagyok, de ennyire prüd lenne vki?

21 éves szomorú fiúúú


2011. máj. 30. 00:44
1 2 3 4
 1/31 Lollipop Girl ***** válasza:

Mennyire sokszor nincs hozzá kedve?

Körülbelül heti hányszor csináljátok?

2011. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
heti 1. max 2. de az utóbbi 1 hónapban, vizsgaidőszakra hivatkozott. de attól nem lehet 1órát rám szánni?
2011. máj. 30. 01:04
 3/31 A kérdező kommentje:

mármint májusban 1 volt.

de nem akarom nagyon erőszakosan mondani, mert nem fogom egy sexért könyörögni...

2011. máj. 30. 01:05
 4/31 A kérdező kommentje:

hiába próbáltam bárhogy, nem tudtam egyszerűen semmit sem tenni. állandóan hivatkozott mindenre...fejfájás..eljátszotta, hogy bealudt...stb.

de egyébként vele minden rendben. de ha ez nem megy egy párkapcsolatban. mi lesz később? 40-50 évesen évente 2 szex? és majd akkor is magamnak fogom csinálni??

2011. máj. 30. 01:07
 5/31 Lollipop Girl ***** válasza:
Úristen,ne haragudj tudom h nem értetek még hozzá meg minden de heti egy az qrva kevés.Én 15 vagyok de van h napi 4-szer 5-ször kívánom a szexet.Az nem lehet h nem teljesen élvezi vagy valami,mert én például holnap vagyis már ma vizsgázom angolból de én csak úgy tudok tanulni ha előtte kielégültem és kizárom a külvilágot.Szerintem el kellene vele beszélgetned erről,Gondolom nem vagytok együtt nagyon régóta márpedig ilyenkor a hatalmas szexcsatákról kéne szólniuk a kapcsolatotoknak.Remélem nem baj h én írtam.Mint már írtam nem igazán vagyok jártas a témában de talán hátha sikerült valamit segítenem.15/L
2011. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"vizsgaidőszakra hivatkozott."

Lehet, hogy valóban fáradt volt, és semmi kedve nem volt a szexhez?!

Vagy az alap a heti 1-2, és ez lett még kevesebb? Vagy csak a vizsgaidőszak miatt heti 1-2? Mert akkor megérthetnéd, és kibírhatnád, amíg vizsgázik.

2011. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Lord Sad and Bad ***** válasza:
Korábbi kapcsolataiban is beérte ennyivel?
2011. máj. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen gáz.

Ha együtt vagyunk, akár több héten át is, napi legalább 2-3× igényem van rá, és hála istennek a barátnőmnek is. Ha különbözik a szexuális étvágyatok, nem fog működni a kapcsolat.


23/F

2011. máj. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nincs is szarabb helyzet ennél, próbálhatsz bármit, de sose hagyd, hogy felemésszen a dolog.

Talán közeledj a lányhoz kevésbé "testileg", hiába vagy te a legnagyobb kan a világon, egy nő teljesen máshogy gondol a szeretkezésre mint egy férfi. Most valószínűleg összetalálkoztál egy olyan lánnyal, akiben nagyon kiéleződött az érzelmi oldal és amint próbálsz hozzá férfibb gondolkodással viszonyulni, azonnal úgy érzi, hogy csapdába esett és minden erejével ellenkezik. Általában ez a lelki ok az elsődleges, a többi a szexualitásban, a szex. kultúrában keresendő.

Törekedj a megoldásra, de ne felejtsd el, hogy neked nem feladatod senkit sem megváltoztatni, vagy megjavítani :)!

2011. máj. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Alapszabály mielőtt kétségbe esel és elkap a sírhatnék, hogy ez egy megoldhatatlan helyzet:

Szexualitás terén !alapvetően!(nem mélységében!) egy nő gondolkodására úgy tekints, mint a te felfogásod ellentétes pólusára és akkor fogod tudni kezelni a helyzetet.

2011. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!