Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"boldog"párkapcsolatban vagyok. De a lánynak sokszor nincs kedve hozzá. Magamnak szoktam a zuhany alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szakítsak? bárhogy próbálkoztam már...

pedig eddig egyik csajom sem panaszkodott. vele jól megvagyok, de ennyire prüd lenne vki?

21 éves szomorú fiúúú


2011. máj. 30. 00:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

05:49

Neked gratulálok, hogy egy ember tapasztalatából ezt sikerült magadnak levonni, és képes lennél valaki más tapasztalata alapján kirúgni valakit!


Kérdező: Nekem még mindig nem egészen tiszta, hogy valóban a vizsgaidőszak alatt lett ennyi a szex, vagy már előtte is kezdett ennyi lenni. Mert azt látom, hogy volt több is.

Szerintem várd meg a vizsgái végét. Ha utána sem javul a helyzet (azért nem rögtön másnap), mondd el neki, hogy ez így neked nem pálya. A különböző szexuális igényeket vagy megtanulja mindkét fél tolerálni, és valahogy kompromisszumot kötnek, vagy rámegy a kapcsolat. Ahogy én olvasom ezt az oldalt, simán van olyan pasi, akinek még sok is lenne a heti 1-2, de te épp nem az vagy.

Ha csak átmeneti időszak, akkor jobb, ha megtanulod ezt kezelni, mert ha sokáig együtt lesztek, 100%, hogy lesz még pár ilyen időszak. Ilyen akár még nálad is előfordulhat, mert ilyen pasiknál is előfordul. Sok a munka, a stressz, és egyszer csak azon kapod magad, hogy a heti 1 bőven sok. Gondolom te is egy kis megértést várnál a barátnődtől, amíg rendbe jönnek a dolgaid.

Azért arról, hogy megérted, ha a párod nem akarja, ne szokj le! Az erőszakoskodás (akár szóban is), képes teljesen kiölni a vágyat.

2011. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Volt olyan hét, hogy heti 3-4. de mióta összeköltöztünk, mintha havonta csökkenne. már lassan azt se tudom, mi az a csók pl. szüleimnek elmondtam ezeket és kicsit furán hangzik, de ők 25év házasság után is, sokkal többet kívánják egymást. szinte éjjel-nappal. én meg 20évesen ott állok, hogy kevesebb a szex, mint a lassan 50éves szüleimnél. holott apukám egyedül tart el 4 gyereket, szal a barátnőm és apum stressz szintje közt azért nagyon nagy különbség van. az erőszakos dolgot úgy értettem, hogy hirtelen lekaptam és nyomultam jobban. de ez sem vált be. most lesz egy hét közösen, próbaidőt kap. első nap megbeszélem vele, és ha nem javul a helyzet, akkor szerintem ennyi volt. sztetek ez jó megoldás?

nemrég megnéztem az elhajlási engedélyt, és tisztára úgy érzem magam, mint a srác, mikor a kocsiban elégítette ki magát. első gondolatom az volt...hogy ez elég szánalmas...és utána jöttem rá...hogy héj....én két év után ezt csinálom..akkor mi lesz 25év múlva?

2011. máj. 30. 13:07
 23/31 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szemét dolog pont a vizsgaidőszak közepén próbaidőt adni neki. Nem elég, hogy a vizsgáin stresszel, idegeskedhet a kapcsolatotokon is, ami még inkább libidóromboló. Ne legyél ennyire önző, legalább a vizsgaidőszak végéig bírd ki, és adj neki stabil hátteret. Gondolom te sem szeretnéd, hogy miattad rontson... Utána majd beszélgethettek ezen, sőt lehet, hogy a nyár meghozza a kedvét.
2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

én sem gondoltam most szakítani:D

az már tényleg nagy pofátlanság lenne. inkább úgy mondom, hogy tesztelem, és ha nem mutat semmi vágyat, látom, hogy ez már nem okés, akkor majd a nyár elején szakítok vele. csak eddig mindig ráfogtam vmi kifogásra, hgy oké most ez most az. és lehet közben tök hülyének nézett..mert kis naiv vagyok...

2011. máj. 30. 14:10
 25/31 anonim ***** válasza:

Persze most a vizsgaidőszak a kifogás. Ha ennek a vége, akkor majd a munkahelyi zűrök, a családi gondok, az időjárás stb. lesznek azok.

Egy kapcsolatban fontosak az együttlétek az ágyban és ha az egyiknek heti 3-4-szer, a másiknak pedig havi egyszer van kedve hozzá, ott gondok vannak.

Gondolkozz el, hogy megéri-e ez neked. Lehet, hogy magadtól veszed el ez időt és a lehetőséget, hogy keress olyas valakit, aki hozzád való.

2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
82%

csak ezért vagy vele hogy hetente többször szexelhess valakivel?

ha tényleg szeretnéd akkor nem ez lenne a legfontosabb

2011. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
azért vagyok vele, mert szeretem. de ha ő is igazán szretne, nem fogná baromságokra, hogy miért nem lehetünk együtt. ha már engem vádolsz..
2011. máj. 30. 18:18
 28/31 anonim ***** válasza:
Egy 21 éves egészséges srácról van szó nagyeszűek, én is azt írtam, hogy közelítse meg a lányt az érzelmi oldalról, de nehogymár itt megmagyarázzátok, hogy ő a szexre tartja a lányt és ez milyen dolog?! Ha nincs más megoldás a legjobb, ha ezeket a kifogas.doc gyártó nyafogógépeket elkerülöd a p*csába és nem nyomorítod meg a fiatalságod :)
2011. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
kár volt, kiírnom ezt a kérdést. érzelmi oldalról közelítettem meg először...
2011. máj. 30. 20:35
 30/31 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy várd meg, amíg véget ér a vizsgaidőszaka. Rengeteg fiú és lány is panaszkodott itt arra, hogy a párja vizsgázik és nincs kedve a szexhez, ahogy sokan írták azt is, hogy után minden helyrejött.

Volt olyan kérdés is, ahol a fiúnak nem volt kedve hozzá a vizsgái miatt.

Szóval, szerintem várd meg hogy mi lesz, hátha javul a helyzet.

2011. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!