Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"boldog"párkapcsolatban vagyok. De a lánynak sokszor nincs kedve hozzá. Magamnak szoktam a zuhany alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

szakítsak? bárhogy próbálkoztam már...

pedig eddig egyik csajom sem panaszkodott. vele jól megvagyok, de ennyire prüd lenne vki?

21 éves szomorú fiúúú


2011. máj. 30. 00:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
ugyanilyen szituban voltam mint te!totálisan átérzem.mi is jódarabig jártunk a csajjal,de tök hiába volt várni a "változásra".szakítottunk és fél éve összejöttem a mostani b.nőmmel,aki a volt nőm totális ellentéte.mind lelkileg,mind testileg istennő!szakíts a csajjal és próbálkozz másnál!tapasztalatból mondom! ;)
2011. máj. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, hogy ez miért van. Vizsgaidőszak előtt sem volt elég akkor azt is mondd meg neki, csak légy őszinte. Azt tudom mondani, mint az előző, közelítsd meg lelki oldalról.

Vagy ha tényleg ilyen kevésre van igénye akkor lehet, hogy foggátló miatt van.


20/l

2011. máj. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

@01:54


A foggátló elég rossz kifogás, vigyázni kell vele. Egy barátom nője folyamatosan a foggátlóra meg a vizsgaidőszakra hivatkozott, végül hónapok múltán kiderült, hogy a csaj állandó jelleggel, hónapok óta csalta egy másik sráccal.

Tehát ha nekem ezek után valaki aztmondaná, hogy foggátló meg vizsgaidőszak, a következő pillanatban kint találná magát.


23/F

2011. máj. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én is épp vizsgaidőszakban vagyok (orvosi), és meg tudom érteni a barátnődet. Ilyenkor nekem sincs igényem heti 1, max. 2-nél többre, mert nem tudok ellazulni, mindig azon jár az agyam, hogy mit kell még megtanulni. A fogamzásgátló is sokat nyom a latba, bár az nem is inkább a libidót rombolja, hanem sokkal hamarabb száradok, ami fájdalmas közösülést jelent... Én a vizsgaidőszakos "prűdségemet" úgy szoktam kompenzálni, hogy cserébe bármikor kielégítem a párom orálisan. Gyorsabb, nem kell arra figyelnem, hogy ellazuljak, ő is elégedett és én is. Próbáld valami ilyesmire rávenni, a vizsgaidőszakot meg bírd ki. Ha utána sem változik a helyzet, megérettetek egy komoly beszélgetésre a témáról.
2011. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Jó volna tudni, hogy a kapcsolatotok elején is heti 1-2 alkalom volt? Mert ha igen, akkor nem tudsz majd rajta változtatni, ő ilyen beállítottságú, neki ez megfelel, ilyen a bioritmusa.

A vizsgaidőszak is olyan dolog, hogy azért 1-2 alkalommal belehetne iktatni egy kis lepedő gyűrést. Lány vagyok, és általában a többi nőnél a fejfájás csak annyit jelent, hogy nem kívánja veled a szexet. Lehet már unalmas neki, mióta vagytok együtt?

Nekem is most van vizsga időszakom, vagyis most a héten végzek a sulival, és volt amikor nagyon fáradt voltam ahhoz, hogy a párommal szexeljek, de amikor nem volt kedvem neki legalább örömet szereztem. Ha már nekem nincs kedvem, legalább neki nyújtsak valami örömet, mivel fontos ő számomra és csak az fontos, hogy Őt boldognak lássam!


21/L

2011. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Aki megkapja a heti egyet az nem panaszkodjon... a barátnőm most államvizsgázik, az utóbbi fél évben jó ha a havi 1-2 összejött.


Kezdek besokallni...

2011. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
lassan 2éve együtt vagyunk. de egy háromnegyed éve összeköltöztünk...külön élve, több volt a szex, mint együtt. Lehet az én hibám, mert hagytam "elkapatni". mindig mikor én akartam, és ő, nem, mindig :" jól van Babám, nem baj, megértem ha stb...blablabla..." és jól átöleltem és együtt aludtunk el. de ez egy idő után nem elégíti ki a szexuális étvágyamat. hiába mondom neki, egyszerűen mintha csak nem venné az adást. túl biztos a dolgában, mert mellette már az esküvőt tervezi...
2011. máj. 30. 09:33
 18/31 anonim ***** válasza:
53%
Addig hagyd ott, amíg teheted barátom...
2011. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
57%

Az esküvőt tervezi, de szexelni meg nem akar...

Hát ez gyönyörű! Hagyd ott a fenébe, annyi sok szexszerető, szenvedélyes lány van a világon, keress te is egy olyat! Ő meg jöjjön össze egy halvérű fazonnal, akinek egy-két havonta egy szex is bőven elég!

2011. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az nem prűdség, ha egy héten 2nél többször nincs kedve... És mondjuk vizsgaidőszakban pláne megérthetnéd, ha Rád szán egy kis időt a tanulás mellett, és olyankor nem szexre vágyik, hanem lelki társra... Nem úgy tűnik, hogy összeilletek, ha Neked a szexualitás ennyire fontos, és kevésbé az együtt töltött idő. Szerintem ha igazán szerelmes lennél a barátnődbe, akkor nem ez számítana. Talán még túl fiatal vagy egy komoly kapcsolathoz. Gondolj bele, ha mondjuk teherbe esik, és a terhessége alatt nem lesz kedve szexelni, akkor mit csinálsz majd? Otthagyod?... De tegyük fel, hogy szereted, és nem akarod megcsalni, csak egyszerűen a korodhoz illő mennyiségű szexre vágysz. Ha szereted, akkor meg kéne találnotok az arany középutat.

Nálunk például fordítva van- én csinálnám naponta többször is, viszont ha alkalmunk adódik egy héten 4-5ször együtt aludni, a barátomnak akkor is csak 1-2szer van kedve szeretkezni. Inkább közös programokat szeret szervezni, vagy ha csak együtt aludni tudunk, akkor nem feltétlenül szexelni, csak összebújva elaludni... Félek is mi lesz jövőre, ha összeköltözünk, és nekem minden nap lesz kedvem, neki meg nem. De szeretjük egymást, 3,5 éve vagyunk együtt, és ennyi idő elég volt ahhoz, hogy kicsit közelebb hozzuk egymáshoz az igényeinket. Én például visszafogom magam, és nem mászok rá folyton, cserébe Ő már sokkal többször nekem esik, mint az elején... Nem mondom, hogy már tökéletes, de úgy érzem, közel járunk ahhoz, hogy megtaláljuk az egyensúlyt, ami mindkettőnk igényeit kielégíti. Viszont a legfontosabb, hogy szeretem, és akkor is mellette maradnék, ha pl. egy betegség miatt soha többé nem állna fel neki, és soha többé nem tudnánk szeretkezni.

Egyébként én akiket ismerek párokat és együtt élnek már, azoknál sincs több heti 1-2 alkalomnál... Inkább kevesebb. Sőt, egy barátnőm barátja kiment fél évre külföldre, és mikor a lány kiutazott hozzá 2 hónap után, és 3 napot töltött nála, akkor se szexeltek minden nap... Jobban vágytak egymás ölelésére és az éjszakába nyúló beszélgetésekre...

Ha a barátnődnek soha nem volt többre igénye, akkor ez már biztos nem fog változni. Egy gonosz dolgot tudnék ajánlani, de lehet, hogy arra is rámenne a kapcsolatotok. Bár így is valószínű, hogy rá fog menni, ha Neked ez ennyire számít. Szóval próbáld ki azt, hogy otthon nekiállsz magadban csinálni, olyankor, mikor tudod, hogy haza fog érni a barátnőd... Aztán várd meg, hogy mi lesz a reakciója, ha benyit, és Te épp csinálod... Én például beszállnék segíteni, de ha ő kiakad, akkor mondd el neki, hogy Neked több szexre lenne igényed. Aztán majd kisül, hogy tudjátok e folytatni.

20/L

2011. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!