Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az előző barátoddal azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző barátoddal azért szakítottatok, mert megcsaltad a mostani barátodnak elmondanád hogy azért lett vége mert te csaltad meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kéne leribancozni. Nem ismeritek a körülményeket. Nem de? Ha egy férfi írta volna a kérdést, akkor nem hímribi aljas szemét lenne, hanem egy király csávó.... Gondolom. Mindenki hibázhat egyszer. Meg is bűnhődött érte valószínűleg. Ha valaki lefekszik fűvel fával az már tényleg ringyó, na de azért ennyitől... Én meg az ilyen elvakult embereket nem értettem soha aki egyetlen hibáért már máglyára küldene valakit.
2011. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Okés, szóval ha téged megcsalna a barátod ( mivel gondolom csaj vagy ), akkor te azt mondád hogy fasza gyerek, és csak egyszer hibázott, kit érdekel? Ugyehogy nem!


Az ilyen embereket kategorizálni kell. Aki ribanc az ribanc, és én 1000% hogy nem jönnék össze egy olyan lánnyal, aki megcsalta az előző barátját.



De ha szeretnéd, akkor védd csak, sőt legyen ő az áldozat, de engedd meg, hogy én a nevén szólítsam :)

2011. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondanám azt hogy fasza gyerek, sőt felettébb haragudnék rá. Ahogy meg is történt már egyszer. Nos ő hibázott, megkapta érte a méltó jutalmát. Megcsalta a hölgy akivel ő megcsalt engem. Talán ezek miatt a múlt béli események miatt mondom azt hogy nem az a ribanc aki egyszer hibázik. Majd akkor ribancozz ha 70 éves leszel, már nem élsz nemi életet, és úgy tudsz visszatekinteni hogy sosem csaltál meg senkit.
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!