Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemista csajok! Kívánjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista csajok! Kívánjátok vizsgaidőszakban a párotok? Vagy én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
nemrég találkoztunk, de a legközelebbi talira már előre megmondta, hogy neharagudjak, hogy valószinű megjön? 20naponként?van ilyen?
2011. jún. 1. 00:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó két válasszal szintén egyetértek.

Vizsgaidőszakban engem a házból sem tudnál kivinni, lehet beteges, de ez van...reggel 8 kor kelés este 10-ig tanulás, csak akkor eszem ha már nagyon muszáj:D

Szóval vizsgaidőszakban másokkal ellentétben rosszul vagyok mindenféle bulitól, szórakozástól még egyes esetekben a sétától is, rendesen feszélyez, hogy miért nem inkább tanulok:-S Aztán ilyenkor nekem jöhetne a párom a szex-el :)) mondjuk vizsgaidőszakban amúgy sem szoktunk találkozni 150 km van közöttünk. Nekem jövő héten kezdődik a szesszióm, neki meg akkor jár le:D így jártunk:D

kicsit légy megértőbb, ne haragudj, de ha négy év után csak ennyire vagy képes akkor inkább tényleg a szakítás...

2011. jún. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

úgy látom nem egyedi a problémám!

de nálunk ez áprilistól kezdődött, azóta ha 2szer volt szeretkezés..sokat mondok. a kettő nem ugyanaz....hogy majdnem 4hónap és 6hét:D

de nem értem, nem minden nap kell tanulni. próbáltam már, hogy olyan napon mikor nem volt dolga...mentünk séta..mozi..egyebek...de nem:d

2011. jún. 1. 10:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát van ilyen. :) Nem mindenki szexmániás, nekem is van olyan, hogy hetekig nincs kedvem.
2011. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát, 20 nap simán előfordulhat azoknál a lányoknál akik nem szednek tablettát. Főleg ha paráznak mindenen, lehet h előbb, később jön meg, mondjuk sztem ha egyszer megjött később, akkor a következő ahhoz képest jön meg 28al nappal, és így terveznek előre, nem? Így lenne logikus. De lehet h felírta a naptárába aztán mittomén nem számolta annyira mint te. :D De amúgy ha nagyon kiváncsi vagy könnyen lecsekkolhatod, és ha kamuzott én azér biztos dühös lennék kicsit.

És tényleg vizsgaidőszakban jó a szex mer levezeti a sok feszkót, csak hát a parázós lányoknak ezt lehet mondnai, úgysem értik meg... hogy ha egy jót kefélnének ahelyett h másfél óráig bambulják ugyanazt az oldalt, lehet még jobban is menne a tnaulás, mert jobban fogna utána az agyuk... de ha tényleg fáradtak, nincs mit tenni. Ilyenkor felajánlom, hogy megmasszírozom egy forró fürdő után, az esetek többségében meg jön a kedve a szexhez, de ha mégse és bealszik az szívás, dehát ez van. :)

2011. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!