Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézki, hogy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézki, hogy viselkedik egy 17 éves lány? (átlagos)

Figyelt kérdés
(lájkolom az értelmes válaszokat:))
2011. ápr. 30. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
tudod az attól függ h milyen a személyisége nem lehet behatárolni a dolgokat!
2011. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem barna haja és szeme, aranyos arca van. Alakra olyan 160-165/60-65. Mindig kedves, mosolygós.
2011. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
milyen téren hogy viselkedik?:D én 17 éves lány vagyok=D
2011. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ami így eszembe jut elsőre: barna félhosszú haj, kék szemek, 165 cm körüli, 55 kg, sportos, szeret énekelni, táncolni! Jó tanuló, kedves, legjobb barátnője az anyukája, nem iszik, nem dohányzik, segítőkész, szereti az állatokat! :)
2011. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hát ugy néz ki h elöször is ápolt csinos Külsőő



BELSŐŐ

Kedves aranyos megértő és át érzi a fájdalmadat 17/L

2011. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy 17 éves làny természetessége a legszebb, a ragyogàsa, szépsége, hosszù hajjal és nem agyon sminkelve.
2011. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

"Hogy nézki, hogy viselkedik egy 17 éves lány? (átlagos)"


számomra egy értelmes 17 éves lány már túljut a lájkoláson.

2011. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Egy mai átlagos tinilányok: elhízott, nagyképű, bunkó, dohányos, iszákos, kábítószeres, bárkivel szexelős, randa, síkhülye, tajparaszt, terhes, plázacica, fogatlan (mónika-show), egyszerre több pasit tartó, független, apakomplexusos, rondán öltözködő, ápolatlan, túlsminkelt, leszbi, gonosz, túlzottan kapcsolatfüggő, papucs, kocka, folyton a könyvtárban lógós, manipulatív, túl feltűnő, büdös, ribi, és ezek tetszőleges kombinációja. Aki nem ilyen, azt nagyon meg kell becsülni.


Remélem ez ér valami pluszt.

2011. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

17/L vagyok és szerintem átlagos.


külső:

177 cm, 70 kg, (nem, nem vagyok dagi, átlagos), festett vörös haj (kb. lapockámig ér), barna szem, barna szemöldök, kis mell. szűkszárú nadrágot hordok, tornacipővel, és egyszínű trikókkal általában. ja meg kiegészítők. az arcom 'szép' (vagyis a környezetem 95%a szerint) nem csúnya a bőröm se, igényes vagyok.


belső:

humoros, beszédes, általában nyitott bár új társaságban sok ismeretlennel tudok félénk is lenni. szoktam csúnyán beszélni néha, de amúgy segítőkész vagyok, nem vagyok beképzelt (csak most próbálok reálisan írni), átlagom 4,2 (kevés tanulással) szóval nem vagyok buta se.


néha bulizok, akkor iszom, de amúgy nem szoktam.

2011. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

héjj te itt pont fölöttem! a "K*RVA NAGY EGO"-t kihagytad!!! nem vetted észre hogy semmi rosszat nem írtál magadról, csak jókat, meg olyanokat, amik 'menő-számba' mennek??? jesus.

Amúgy miaz hogy egy 17 éves lány hogy néz ki?? nincs két egyforma ember! akkor ezt most hogy gondoltad? az egyetlen állandó jellemző általában az, hogy nagyon barátnő-függőek. 14-15 éves korukban a lányok kezdenek önállósulni, csak a szülők még persze nem engedik el őket mindenkhova, 17 évesen viszont már a legtöbbnek megengednek ilyeneket. a tinilányok nagyrésze túl sok érzelemmel van teli, még ha ki sem mutatják. egy rossz szó, vagy az, hogy nem figyelsz kellőképpen oda rá, simán megbánthatja. persze vannak olyan 17évesek, akik ezen már túlléptek.


de most őszintén: vannak olyan 17esek, akik otthon szorgalmasan tanulnak, napi 1 órát gépeznek, és barátnőkkel lógnak a suliban. de vannak olyanok is, akik vagdossák magukat, megszöknek otthonról, vannak, akik végig gépezik a napot, akik fekete füstös sminket kennek magukra, akiknek nincs barátja, akik a fiukra tapadnak, stb... tudod...: nagy az isten állatkertje. olyan 17 éves lányok is léteznek, és olyan sokrétűek, amilyet még elképzelni sem tudsz. nem lehet pontosan leírni. Rem segitettem. L

2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!