Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,van egy lány akivel kb. egy hónapja ismerkedtem meg,és minden szuperül alakult (mindíg jól elbeszélgettünk,sikerült megnevettetnem,udvarias voltam vele).Tegnap is beszéltem vele,és írja,hogy ma megismerkedett egy nagyon aranyos pasival,amire én annyit válaszoltam,hogy örülök neki.Tudta,hogy valami baj van,és elkezdett kérdezősködni,hogy miért lettem ilyen fura,mikor megemlítette,hogy találkozott egy másik pasival is?Mire,én elmondtam neki,hogy nagyon kedvelem (az átlagosnál sokkal jobban).Szó szót követett,és ő is azt mondta,hogy nagyon bír engem.Ekkor megkérdeztem,hogy esetleg lehetne-e több köztünk?Ő erre azt mondta,hogy erre most nem tud válaszolni.Rákérdeztem,hogy miért?Mire ő,hogy most ittvan ez a másik srác is...és rengeteg érzelem ravarog benne.

A lány 16 és még nem volt barátja,én is 16 vagyok és nekem sem volt még igazi kapcsolatom.(a másik srác 20)

Az lenne a kérdésem,hogy mit tegyek,hogy én nyerjem el a lány szívét?Hamarabb kellett volna már ezt elmondanom? Teljesen tanácstalan vagyok.


2011. jún. 5. 08:18
 1/4 Starforce válasza:

Sajnos ezt nem tudod szabályozni, mindig a lány dönt.Még nem találkoztam olyan helyzettel, hogy ebből jól lehetett volna kijönni.Főleg olyan válasz után, amit írtál "most ittvan ez a másik srác is...és rengeteg érzelem kavarog benne. " Szerintem felejtsd el minél hamarabb, magadnak teszel jót.

Tudom,tudom,a szerelem nem könnyű, de most még jobb ha Te szállsz ki és ha kellesz Neki, úgysem hagyja, hogy lelépj a színről.Ha meg nem megy utánad,nem keres, jobb,hogy nem csináltál magadból bohócot...

2011. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megfogadom a tanácsodat.
2011. jún. 5. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy ne feszegesd. Erről egyenlőre úgy néz ki, hogy lecsúsztál. A barátság azért maradhat és ha később mindkettőtök részéről úgy adódik, akkor még alakulhat másként.
2011. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval,akkor semmiképp nem próbáljak meg tenni valamit érte? Pl: Virágot venni,elhívni valahova és erről beszélgetni?

Valamiért hiszek neki,hogy tényleg össze van zavarodva,mert előtte ilyen még nem történt vele,hogy 2 srác is csapja neki a szelet.

2011. jún. 5. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!