Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacstalan vagyok mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok mit kezdjek most? Bov lent.

Figyelt kérdés
A heten bevallottam egy lanynak akivel mar jo baratok vagyunk hogy szeretem elegge jol fogadta de kiderult hogy volt egy baratja akivel a nyaron szakitott es a fiu most bekuloviszonyban van a lannyal.A lany azt mondta hogy kedvel meg minden de most ossze van egy kicsit zavarodva a tortenesek miatt.Ma meg a suliban lattam oket smarolni es kiderult hogy a legjobb baratom a lany baratja.Kicsit mar kikeszulte kerlek segitsetek vagy adjatok tanacsot mert mar becsavarodok.15/F
2009. dec. 4. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát úgy értelmezem, hogy kibékültek a barátjával, legalábbis, ha jól értettem, amit írtál. Nincs semmi baj, 15 éves vagy, fiatal, lehet még nagyon sok barátnőd. Tudom milyen rossz, mikor ilyen tanácsot adnak, amilyet én is, de ez az igazság. Ez főleg ugye azért rossz, mert a legjobb barátod a lány párja. Hogy lehet, hogy nem tudtad, hogy ők együtt voltak és most békültek?
2009. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert a baratommal mostanaban nem nagyn beszeltem vele meg nem is emlitette.De remenykedhetek meg hogy ha megint szetmennek akkor sikerulhetne osszejojjek vele?
2009. dec. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!